Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Maria i Jakub są parą po programie? Reakcja Marysi nie pozostawia złudzeń

Maria i Kuba z Hotelu Paradise 4 są parą?

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 4”: Maria i Jakub są parą po programie? Reakcja Marysi nie pozostawia złudzeń

Maria i Jakub, których poznaliśmy w programie Hotel Paradise już w pierwszych odcinkach wpadli sobie w oko. Choć dochodziło między nimi do małych spięć, nawet kiedy ich rozdzielono Maria postanowiła sama wrócić do swojego hotelowego partnera. Wiele osób zastanawia się, czy dwójka ta tworzy parę po programie, a my właśnie otrzymaliśmy na to odpowiedź. Zobaczcie!

Wydarzenia w hotelu

Wraz z rozpoczęciem jesiennej ramówki widzowie są świadkami czwartej edycji uwielbianego programu typu reality-show Hotel Paradise. W nowym sezonie poznaliśmy grono uczestników, którzy przyjechali z nadzieją na znalezienie drugiej połówki, przeżycia przygody życia i wygrania sporej sumy pieniędzy.
Jesteśmy już po dwóch Rajskich Rozdaniach. Na pierwszym z nich decyzją Karoliny to Giovani opuścił Hotel Pararadise i zakończył przygodę z programem. Na drugim było niezwykle emocjonująco. Miłosz musiał podjąć decyzję, którą z kobiet wybierze – Karolinę, która ocaliła go podczas ostatniego Rajskiego Rozdania, czy nową Wiktorię, w której się zauroczył. Decyzją Miłosza to Karolina zakończyła przygodę z reality-show.

Zobacz także: Miłosz o emocjonalnym zachowaniu Karoliny po Rajskim Rozdaniu

Maria i Jakub są parą?

Maria i Kuba od początku wpadli sobie w oko. Niemniej jednak ich relacja nie należała do zbyt bliskich. Każdy widz zauważył zapewne, że 25-latka nie potrafiła się zbliżyć do swojego hotelowego partnera. Wszystkie zadania, które wymagały od nich bliskości przynosiły jej nie lada problem. Wiele osób zastanawia się zapewne, czy jest to jedynie gra a Jakub i Maria być może jeszcze zbliżą się do siebie. Jak wiemy, program nagrywany był już dawno temu i być może dwójka ta, jest razem po programie?

Zobacz także: Marysia Wojtas jest zakochana!

Jeśli takie pytania również zaprzątają Waszą głowę, niedawno mieliśmy okazję poznać odpowiedź. Maria na jednej ze swoich relacji odpowiadając na pytania fanów, machnęła przecząco głową, kiedy jeden z internautów zapytał ją, czy ma kontakt z Kubą po powrocie do Polski.

Marysia o relacji z Kubą
Marysia zaprzeczyła na temat swojego związku z Kubą po zakończonym reality-show

Myślicie, że faktycznie Marysia postanowiła zdradzić nam, że nie stworzyła z Kubą żadnej relacji po zakończeniu emisji programu, a może to jedynie specjalna zagrywka? Tego dowiemy się już niebawem.

Źródło: Instagram Marii Wojtas, Hotelu Paradise 4

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry