Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Launo odpadła z programu! Wróci do hotelu?

Launo wróci do Hotelu Paradise 4

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Launo odpadła z programu! Wróci do hotelu?

Ostatni odcinek randkowego reality-show był niezwykle zaskakujący. Wszystko wskazuje na to, że Klaudia opuści program. Internauci dopytują, czy Launo wróci do Hotelu Paradise 4.

Nowa uczestniczka w Hotelu Paradise 4

Ostatnie dni na afrykańskiej wyspie nie należały do nudnych. Po ostatnim Rajskim Rozdaniu w hotelu doszło do kilku konfiguracji par i wszystko wskazuje na to, że kolejne będzie niezwykle emocjonujące. Przypomnijmy, że tuż przed rajskim do hotelu wróciła Wiktoria, która automatycznie stworzyła parę z Miłoszem. Ponadto Wiki ponownie wybrała go na swojego partnera podczas Rajskiego Rozdania. Sytuacja zrobiła się skomplikowana, gdy Vanessa zaskoczy la wszystkich swoim wyborem i podeszła do Łukasza, który do tej pory był w parze z Naną. Natalia natomiast zaryzykowała i wybrała Przemka. Do „naczelnego wodza” podeszła również Oha i to ona musiała pożegnać się z programem.

Wściekły Przemek nie krył rozczarowania zachowaniem Łukasza, który chciał być w parze z Vanessą, gdyż przez ten wybór Przemo musiał wyrzucić z programu swoją koleżankę.

Zobacz także: Launo pokazała partnera

Niedługo po tym do programu weszła nowa uczestniczka Inga, która od razu wpadła w oko Przemkowi. Mężczyzna przyznał, że będzie starał się o jej względy. Jednak partnerem Ingi został Łukasz, więc Vanessa została singielką. Po jednej z konkurencji doszło również do zamiany partnerów w parze Przemka i Nany i Mateusza i Sary. Aktualnie Natalia dzieli sypialnię z Matim, a Sara jest partnerką Przema.

Zobacz także: Inga z Hotelu Paradise 4 miała stalkera

Launo wróci do Hotelu Paradise 4?

Najwięcej zamieszania w Hotelu Paradise 4 wzbudziła jednak konkurencja, w której uczestnicy musieli wykazać się wiedzą na temat swojej partnerki. Niestety podczas tego zadania wielkim przegranym okazał się Michał, który najsłabiej znał Launo. Konsekwencja tej przegranej była bardzo poważna, gdyż Klaudia musiała opuścić Hotel Paradise 4.

W związku z odejściem Launo rozpętała się gorąca dyskusja. Internauci zaczęli się zastanawiać, czy charyzmatyczna uczestniczka rzeczywiście opuści Hotel Paradise. Jeśli tak, to czy na stałe, czy jednak wróci do swoich przyjaciół? Glosy fanów programu są podzielone, niektórzy cieszą się z odejścia Klaudii, inni liczą na to, że wróci do programu:

„Oby wróciła! Mimo wszystko” – napisała jedna z internautek.

Jak myślicie, Launo wróci do Hotelu Paradise 4?

Źródło: tvn7, Instagram Klaudii El Dursi/ Hotel Paradise 4

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry