Launo z “Hotelu Paradise 4” pokazała partnera! Pasują do siebie?

2 listopada 2021
Przez: : MC

Launo z Hotelu Paradise 4 aktywnie działa w mediach społecznościowych, dzieląc się z internautami swoim życiem. Tym razem uczestniczka show postanowiła pokazać swojego partnera!

Kilka słów o Launo

Hotel Paradise to wyjątkowy program, który doczekał się aż 4 edycji. Obecnie trwający sezon jest pełen emocji i niespodziewanych zwrotów akcji. Trzeba przyznać, że widzowie nie mogą narzekać na nudę.

Jedną z uczestniczek randkowego show była Klaudia Launo Kardel, która szybko zyskała sympatię widzów oraz uczestników. 21-latka na co dzień pracuje w jednym z salonów piercingu w Warszawie. W programie dała się poznać jako otwarta i pewna siebie kobieta. Początkowo tworzyła z Przemkiem jedną z najsilniejszych par, jednak po czasie przyszedł czas na przeparowanie. Launo związała się wówczas z Michałem Adamczakiem, który po nieudanej konkurencji przyczynił się do jej eliminacji.

Zobacz także: Zdjęcie Launo sprzed lat – nie miała jeszcze tatuaży!

Launo z Hotelu Paradise pokazała partnera

Nie da się ukryć, że Launo dzięki udziałowi w programie stała się niezwykle popularna. Mówią o tym chociażby liczby na jej Instagramie. Profil uczestniczki Hotelu Paradise obserwuje bowiem ponad 140 tys. osób, co jest niezwykle sporym wynikiem.

Zobacz także: Launo przeszła operację plastyczną

Launo za pośrednictwem Instagrama dzieli się swoim życiem prywatnym jak i zawodowym, a także prowadzi liczne kampanie reklamowe. W ostatnim czasie gwiazda postanowiła umożliwić swoim obserwatorom zadawanie pytań. W odpowiedzi Launo publikowała zdjęcie, o które prosili jej obserwatorzy. Jeden z nich napisał:

“Wstaw zdjęcie gdy… jesteś z kimś kogo nie zamieniłabyś na nikogo innego”

W odpowiedzi uczestniczka Hotelu Paradise wstawiła poniższe zdjęcie:

Launo z partnerem

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć Klaudii dużo szczęścia!

źródło: Instagram Klaudii El Dursi / Launo Kardel

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej