“Hotel Paradise 4”: Łukasz wybierze Ingę na Rajskim Rozdaniu?

10 listopada 2021
Przez: : M.S.

Przed nami kolejne Rajskie Rozdanie i ponownie to Łukasz zdecyduje, z którą z dziewczyn będzie chciał tworzyć relację w hotelu. Kogo wybierze nowy Łukasz? Czy Wiktoria odpadnie z Hotelu Paradise 4?

Janek odpadł z Hotelu Paradise 4

Ostatnie dni na wyspie ponownie wzbudziły w uczestnikach sporo emocji, zarówno tych dobrych jak i złych. Krótko przed Rajskim Rozdaniem z programem musiał pożegnać się Janek, którego wyeliminowali Nana i Łukasz. Mimo, że nowy uczestnik chciał, żeby z dalszą grą pożegnał się Przemek, dał się przekonać Natalii, by tego nie robić. Tym sposobem Łukasz musiał wyrzucić z hotelu swojego sojusznika, Janka. Z decyzją partnera Wiki nie mogła się pogodzić Inga, która nie kryła swojego rozczarowania zachowaniem Łukiego.

Po odejściu Janka, by utrzymać się nadal w programie, Inga musiała przystąpić do walki o atencję Łukasza. Zatem zagrożona poczuła się Wiktoria. Jednak nie da się ukryć, że to pomiędzy tymi uczestniczkami rozegra się walka o Łukasza.

Czy Wiktoria odpadnie z Hotelu Paradise 4?

Chociaż wydaje się, że mężczyzna zainteresowany jest Wiktorią, to wie, że w przypadku powrotu Miłosza do hotelu, 24-latka nie miałaby skrupułów, by zostawić Łukasza dla swojego ukochanego. Poza tym, po wyeliminowaniu Janka, być może Łuki będzie się chciał zrehabilitować i stworzy parę z Ingą?

Według internautów na najbliższym Rajskim Rozdaniu z Hotelem Paradise pożegna się Wiktoria, zatem wiele wskazuje na to, że Łukasz pójdzie za głosem rozumu i wybierze bezpieczniejszą opcję. Jednak czy rzeczywiście mężczyzna nie posłucha głosu serca?

Przypomnijmy, że w ostatnim odcinku Inga otrzymała list, co w nim będzie? Być może immunitet?

Zobacz także: Co Inga przeczytała w liście?

Tego dowiemy się już w środę- oglądajcie jedno z ostatnich Rajskich Rozdań w Hotelu Paradise 4!

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz