„Hotel Paradise 4”: Maria Wojtas miażdży Wiktorię na Instagramie! Była uczestniczka nie daje o sobie zapomnieć…

11 listopada 2021
Przez: : M.J

Po tym, jak Wiktoria odpadła z Hotelu Paradise decyzją Łukasza na swoim Instagramie opublikowała dwuznaczne zdjęcie. Pod fotką pojawił się wpis Marii Wojtas, która już dawno pożegnała się z programem. Dziewczyna w mocnych słowach podsumowała zachowanie Wiktorii, zarzucając jej niestosowane zachowanie. Zrobiło się niemiło…

Hotel Paradise 4

Na początku grudnia poznamy kolejnych zwycięzców randkowego reality-show, jednak nadal widzowie mogą liczyć na wielkie emocje w programie. Ostatnie Rajskie Rozdanie było bardzo emocjonujące. Z programem pożegnała się Wiktoria Gąsior, która odpadła z ręki Łukiego, który na swoją partnerkę wybrał Ingę.

Wiktoria żegnając się z uczestnikami, nie kryła swojego żalu i wypowiedziała kilka ostrych słów w kierunku Łukasza. Choć wszystko wskazywało na to, że ich relacja zakończyła się na tym etapie, to zdjęcie, które opublikowała następnie 23-latka na swoim profilu, wskazuje na to, że ich stosunki mocno się ociepliły.

Zobacz także: Wiktoria jest z Łukaszem po programie? Ich wpisy mogą to sugerować.

Wiktoria i Łukasz z Hotelu Paradise.
Wiktoria dodała wymowne zdjęcie z Łukaszem!

To właśnie pod ostatnim zdjęciem Wiktorii, na którym widzimy ją z Łukaszem, pojawił się komentarz Marii Wojtas, która już dawno pożegnała się z Hotelem Paradise. Była uczestniczka nie przebiera w słowach, a na jej wpis nie zostali obojętni obserwatorzy profilu Wiktorii.

Maria Wojtas potępiła zachowanie Wiktorii Gąsior

Marysia już na wstępie wytknęła Wiktorii jej programowe relacje. Jak również zaznaczył, nie jest w stanie zrozumieć jej zachowania.

“Brak słów… Kuba, Miłosz, Łukasz, Łuki. Dużo jestem w stanie zrozumieć ale gdy… Łuki zastępuje Miłosz miejsce a Wiktoria przy nowym paraduje nago i śpi to już chyba coś jest nie halo… szkoda, że nie oglądacie hotelu na żywo, dużo byście zobaczyli. WSTYD!” –napisała Wojtas pod zdjęciem Wiki z Łukaszem.

Wpis Marii Wojtas.
Wpis Marii Wojtas na Instagramie Wiktorii Gąsior.

Pod tym wpisem pojawiły się setki komentarzy od obserwatorów profilu Wiktorii. Nie da się ukryć, że wielu internautów w mocnych słowach odpowiedziało Marii nie pozostawiając na niej suchej nitki.

Zobacz także: Wiktora odsłania kulisy programu! Wyznała, że ma zmaga się z nerwicą…

Dodajmy, że nie jest to pierwszy raz, kiedy uczestnicy wypowiadają się na temat Wiktorii Gąsior w tak mocnych słowach. Po której stronie leży prawda? Tego zapewne widzowie się nie dowiedzą. Jedno jest pewne, czwarta edycja programu wyraźnie podzieliła jego uczestników.

Co myślicie o wpisie Marii?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior. / Marii Wojtas.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz