„Hotel Paradise 4”: Wiktoria i Łukasz są parą po programie? Zaskakujące doniesienia

11 listopada 2021
Przez: : W.M.

Ostatnie Rajskie Rozdanie w Hotelu Paradise było wyjątkowo emocjonujące. Decyzją Łukasza z rajskim hotelem pożegnać musiała się Wiktoria, która nie szczędziła przykrych słów pod adresem mężczyzny. Okazuje się jednak, że po programie ich relacje mocno się ociepliły. Wiktoria i Łukasz są razem?

Ostatnie Rajskie Rozdanie

Podczas ostatnich eliminacji w Hotelu Paradise na bezpiecznej pozycji byli mężczyźni. W związku z tym, że to kobiet było więcej w programie, któraś z dziewczyn musiała jako kolejna pożegnać się z rajskim hotelem.

Jako pierwsza podczas Rajskiego Rozdania wybierała Nana, która nikogo nie zaskakując, podeszła do Łukasza. Vanessa na swojego partnera wybrała Mateusza, a Sara – Przemka. Decydujący wybór należał do Łukasza, gdyż to właśnie za nim stanęły Wiktoria i Inga. Decyzją nowego uczestnika z programem musiała pożegnać się Wiktoria.

Zobacz także: Wiktoria wróci do Hotelu Paradise z Miłoszem?

Chociaż wiele wskazywało na to, że na tym etapie jej przygoda z reality-show dobiegnie końca, produkcja przygotowała dla niej niespodziankę, o której widzowie dowiedzą się dopiero w kolejnym odcinku Hotel Paradise.

Wiktoria i Łukasz po programie

Ostatnie Rajskie Rozdanie dawno nie wywołało wśród widzów Hotelu Paradise takich emocji. Wiktoria żegnając się z uczestnikami, wypowiedziała kilka ostrych zdań, a krytyki nie szczędziła głównie pod adresem Łukasza. Dziewczyna zarzuciła mu, że od samego początku swojego pobytu w programie knuł oraz manipulował i poradziła Przemkowi, aby najbardziej uważał właśnie na Łukasza.

Chociaż Wiktoria, odchodząc z programu, rozstała się z Łukaszem w wyjątkowej niezgodzie, wiele wskazuje na to, że po programie ich relacje mocno się ociepliły.

Wiki po Rajskim Rozdaniu opublikowała wspólne zdjęcie z Łukaszem, które opatrzyła serduszkiem.

https://www.instagram.com/p/CWHASGEsyVw/

Także mężczyzna dodał fotkę z Wiktorią, która wymownie podpisał, zwracając uwagę internautów na to, że nie wszystko co pokazane jest na ekranie, odzwierciedlone jest również w prawdziwym życiu.

„Pamiętajcie, że nie wszystko co ma miejsce w telewizji ma odzwierciedlenie w życiu. Nikt z nas nie jest i nigdy nie będzie idealny. Zawsze będziemy mieli coś za uszami, każdy ma swoje wady ale również w każdym drzemie mnóstwo dobra. Warto tylko czasem otworzyć szerzej oczy żeby je dostrzec. Sztuką relacji jest pokochanie kogoś nie za zalety lecz mimo wad. Czy to była dobra decyzja, niebawem się przekonacie. Nie wszystko co kończy się w hotelu, kończy sie również w prawdziwym życiu, tutaj tak na prawdę dopiero wszystko się zaczyna. @wiktoria_gasior ♥️♥️ @inga_hotelparadise ♥️” – napisał Łukasz

Wiktoria i Łukasz z Hotel Paradise
Wiktoria i Łukasz są razem?

Pod postem uczestnika Hotel Paradise pojawiło się wiele komentarzy, a część internautów zasugerowała, że Łukasz jest razem z Wiktorią po programie.

„Coś czuje, że jesteście razem z Wiktoria”

„nawet ostatnio na Instastories gadał że “moja Wika dzisiaj startuje w zawodach” 😀  – dodał inny komentujący

Czy przypuszczenia internautów okażą się prawdą? Wiktoria i Łukasz faktycznie są para po programie?

źródło: Instagram Hotel Paradise/Instagram Wiktoria Gąsior/Instagram Łukasz Jaros

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej