“Hotel Paradise 4”: Miłosz i Wiki są razem po programie? W końcu wszystko jasne!

7 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Wiktoria Gąsior i Miłosz odpadli z programu tuż przed finałem. Jak ich relacja rozwinęła się po Hotelu Paradise 4!

Związek Wiktorii i Miłosza

Wiktoria i Miłosz poznali się w Hotelu Paradise 4, jednak nie od razu między nimi zaiskrzyło. Zaraz po wejściu do programu 23-latka na randkę zaprosiła Przemka i Łukasza, jednak mężczyźni przyznali, że nie zamierzają zmieniać swoich par. Później Wiki stworzyła parę z Kubą, dopiero po bliższym poznaniu, wówczas nowa uczestniczka i Miłosz stworzyli parę.

Nie da się ukryć, że Wiktoria nie miała łatwo w hotelu. Od samego początku nie cieszyła się sympatią pozostałych mieszkańców, w szczególności Launo, Natka i Nana wyraźnie nie przepadały za piękną, wysportowaną uczestniczką. Dziewczyny zaczęły intrygować przeciwko Wiktorii, a co więcej w spisek włączył się również… Miłosz! Mężczyzna zawiódł się na swojej partnerce i w zemście zdecydował się wyrzucić ją z programu!

Podczas jednego z Rajskich Rozda, będący po presją pozostałych mieszkańców hotelu Miłosz, wybrał Ohę, a nie swoją partnerkę. Tym samym Wiktoria musiała opuścić Hotel Paradise 4. Mężczyzna szybko pożałował tej decyzji, jeszcze przed wyjściem Wiki mówił, że zrobił źle.

Po odejściu ukochanej pragnął, by Wiktoria jak najszybciej wróciła do hotelu. Jego prośba została wysłuchana i tuż przed kolejnym Rajskim Rozdaniem, była partnerka Miłosza wróciła do programu i wybaczyła ukochanemu zdradę. Ich szczęście jednak nie trwało długo, gdyż Miłosz odpadł podczas jednej z konkurencji, a jego miejsce zajął Łukasz, który na Rajskim wyrzucił Wiktorię. Produkcja jednak okazała się w łaskawa i po raz kolejny przywróciła Wiki i Miłosza do hotelu. Parze jednak nie udało się dotrzeć do finału, gdyż chwile przed ostatnią Pandorą, odpadła po jednej z konkurencji.

Miłosz i Wiki są parą po Hotelu Paradise 4?

Podczas imprezy, na której uczestnicy oglądali finał Hotelu Paradise 4 zabrakło Wiktorii. Wielu wskazywało na to, że miłość Miłosza i Wiki należy do przeszłości. Już w rozmowach podczas imprezy 22-latek przyznał, że nie ejst już z Wiktorią, a na swoim Instagramie tylko to potwierdził:

“Kończąc spekulacje, nie jesteśmy razem z Wiki. Próbowaliśmy ale zwyczajnie, po ludzku Nam nie wyszło. Darujcie sobie szukanie winnych. Mamy kontakt i myślę, że czy chcemy czy nie, to co przeżyliśmy zostawi ślad na lata, oczywiście pozytywny!”

Również Wiktoria w komentarzach na swoim profilu potwierdziła, że nie jest już z Miłoszem i winą obarczyła odległość, jaka ich dzieliła.

Dla fanów tej pary to niestety bardzo przykra wiadomość. Wielu liczyło, że jednak relacja Miłosza i Wiktorii przetrwa próbę czasu.

Zobacz także: Nana i Łukasz potwierdzili związek!

Źródło: youtube, Instagram Wiktorii Gąsior, Instagram Hotelu Paradise, Instagram Miłosza z Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej