„Hotel Paradise 4”: Łukasz i Nana są parą po programie? Już wszystko jasne…

7 grudnia 2021
Przez: : M.J

Łukasz i Nana kontynuują swój związek po powrocie z Zanzibaru? Finalista Hotelu Paradise już jakiś czas temu zabrał głos na ten temat. Czy ich relacja nabrała tempa? A może pozostali jedynie przyjaciółmi? Wszystko zdradziła Nana w jednym z wywiadów!

Hotel Paradise 4

Łukasz od samego początku związał się z Naną w programie. Warto dodać, że ta dwójka jako pierwsza przekroczyła próg zanzibarskiego hotelu. Następnie dziewczyna postanowiła wymienić Łukasza na innego uczestnika. Choć ich relacja miała wzloty i upadki, to koniec końców podczas jednego z Rajskich Rozdań wrócili do siebie. W ostatnich odcinkach Łukasz i Nana wyraźnie się zbliżyli, a widzowie byli świadkami ich namiętnych nocy. Co więcej, to właśnie oni jako jedna z dwóch par dotarli do finału czwartej edycji Hotelu Paradise.

Czy zdecydowali się oni kontynuować swój związek po powrocie z Zanzibaru?

Zobacz także: Miłosz nagrał piosenkę! Nawiązał w tekście do związku z Wiktorią!

Nana i Łukasz.
Nana i Łukasz są razem po programie Hotel Paradise?

Łukasz i Nana są razem po programie Hotel Paradise?

W programie Łukasz niejednokrotnie podkreślał, że nie szuka miłości. Jakiś czas temu odpowiadając na pytania internautów, dotyczące wyboru przez niego miłości, czy pieniędzy, jasno podkreślił, że nie wierzy w miłość i wybrałby pieniądze. Co więcej, podkreślił, że woli być sam. Czy to oznacza, że jego programowy związek z Naną nie przetrwał po wyjściu z programu?

Zobacz także: Klaudia El Dursi nie poprowadzi 5. edycji Hotelu Paradise? Lektor wszystko zdradził!

“Jak widziałaś może na początku sezonu, w miłość zbytnio nie wierzę i mam do tego dystans. Więc jak już wybrać to wybiorę pieniądze. Czy znajdzie się osoba, która zmieni moje podejście do tego kiedyś? Nie wiem. Na razie wolę chillować z bliskimi, być sam i nie być w toksycznym związku (bo takie miałem dlatego takie podejście)”.

Łukasz z Hotelu Paradise zdradził, że nie jest z Naną.
Łukasz zdradził, że nie jest z Naną?

Jak się jednak okazuje, nastawienie Łukasza do związków najwyraźniej uległo zmianie. Nana w wywiadzie dla portalu Jastrząbpost zdradziła, że do programu nie przyjechała dla pieniędzy, ale aby przeżyć przygodę życia. Jak również podkreśliła, wygrała znacznie więcej bo w Hotelu Paradise znalazła miłość.

“Ja znalazłam miłość. Jak wygrałam w sumie najważniejsze”– powiedziała Nana.

“Tak ja jestem bardzo szczęśliwy z Naną”– wtórował dziewczynie Łukasz.

Spodziewaliście się, że relacja Nany i Łukasza przetrwa?

Źródło: Instagram Łukasz z Hotel Paradise 4

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz