“Hotel Paradise 4”: Miłosz odpadł, a Wiktoria pokazała wymowne zdjęcie… To Łukasz skradł jej serce?

29 października 2021
Przez: : M.J

Wiktoria Gąsior na swoim Instagramie opublikowała dwuznaczne zdjęcie z nowym uczestnikiem. Czy to oznacza koniec związku Miłosza i Wiktorii? Widzowie, którzy kibicowali tej dwójce mogą mieć obawy…

Hotel Paradise 4

Nie da się ukryć, że relacja Miłosza i Wiktorii wzbudzała tyle samo emocji wśród widzów, co związek Basi i Krystiana w trzeciej edycji Hotelu Paradise. Wiki i Miłosz w programie mieli swoje wzloty i upadki, jednak mało kto się spodziewał, że ich historia się tak potoczy.

Przypomnijmy, że to właśnie Miłosz wyrzucił Wiktorię z programu będąc pod wpływem grupy, jednak jego partnerka szybko wróciła do Hotelu Paradise. Następnie przygoda z zanzibarskim hotelem zakończyła się dla tego uczestnika dosyć niespodziewanie. W jednym z ostatnich odcinków uczestnicy zagrali w Koło Ryzyka, które dla Miłosza zakończyło się utratą miejsca w programie. Choć nie musiał drugi raz startować w konkurencji, to za namową swojej partnerki podjął ryzyko i tym samym opuścił program udostępniając miejsce nowemu uczestnikowi.

Zobacz także: Miłosz wróci do Hotelu Paradise?

Wiktoria była załamana i wiele wskazywało na to, że nie będzie chciała dłużej pozostać w programie bez swojego partnera u boku. Czy aby na pewno? Zdjęcie, które pojawiło się na profilu uczestniczki może wskazywać na to, że to właśnie nowy uczestnik zawrócił jej w głowie. Internauci zaczęli również podejrzewać, że Wiki i Łukasz są parą po programie. Mają rację?

Wiktoria i Łukasz z Hotelu Paradise są parą?

Wiktoria na swoim Instagramie skomentowała odejście Miłosza w dość zaskakujący sposób. Opublikowała zdjęcie z nowym uczestnikiem, a wpis pod nim jest również zastanawiający:

“CO TUTAJ SIĘ WŁAŚNIE WYDARZYŁO?! Tutaj miłość mi kwitnie a tu wbija Łukasz i wyrzuca mi Miłosza !!! Co będzie dalej?!
Szczęśliwa Nowa Para?
Czy tęsknota za Miłoszem?”

Wiktoria i Łukasz Hotel Paradise.
Co łączy Wiktorię i Łukasza?

Pod postem Wiktorii pojawiło się mnóstwo komentarzy, w których internauci piszą swoje teorie na temat dalszych losów Wiki w programie:

“Sorry Łukasz, ale raczej nic z tego nie będzie … 😒 Team Wiki & Miłosz 🌞💖”

“Obyście do siebie wrócili ❤️😢”

“Wiktoria i Łukasz będą razem po programie? Chyba tak będzie…”

Czy to jednak Łukasz skradł serce Wiktorii? Nie da się ukryć, że tę dwójkę wiele łączy.

Zobacz także: Wiktoria i Miłosz są parą po programie? To zdjęcie wiele zdradza!

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz