„Hotel Paradise 4”: Miłosz odpadł z programu! Czy wróci jeszcze do hotelu?

28 października 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise niespodziewanie z programem pożegnał się Miłosz. Widzowie nie kryją swojego rozczarowania, gdyż po powrocie do programu Wiktorii, duet ten miał spore szanse, aby znaleźć się w finale. Czy Miłosz wróci jeszcze do Hotelu Paradise?

Łukasz zastąpił Miłosza

Ostatni odcinek Hotel Paradise był wyjątkowo emocjonujący. Wszystko za sprawą nowej gry, w której uczestniczyli mieszkańcy hotelu.

Uczestnicy otrzymali list, z którego wynikało, że muszą udać się na plaże. Tam czekała na nich Klaudia El Dursi i Koło Ryzyka. Prowadząca wyjaśniła im, że każdy z nich musi minimum raz obowiązkowo pociągnąć za sznurek, który będzie niósł ze sobą jakąś nagrodę. W pierwszej rundzie jednymi z istotniejszych wygranych były między innymi wylosowany immunitet przez Natalię oraz blokada dla Janka, który podczas najbliższego Rajskiego Rozdania nie będzie mógł połączyć się z obecną partnerką.

Zobacz także: Inga pokazała stare zdjęcia. Jej metamorfoza robi wrażenie.

Druga runda Koła Ryzyka była dla tych, którzy lubią ryzyko. Miłosz postanowił wziąć udział w zadaniu, jednak to, co wylosował, wiązało się dla niego z przykrymi konwekcjami. W kopercie Miłosz miał bowiem zdjęcie nowego uczestnika.

Wkrótce na plaży pojawił się Łukasz, a Klaudia przekazała Miłoszowi, że musi opuścić Hotel Paradise.

Miłosz powróci do Hotelu Paradise?

Gdy Klaudia poinformowała Miłosza, że konsekwencją wylosowania zdjęcia nowego uczestnika, jest dla niego opuszczenie programu, nikt nie ukrywał swojego zdziwienia. Najbardziej rozgoryczona była Wiktoria, która momentalnie zalała się łzami.

Widzowie także nie mogą uwierzyć, że jeden z najbardziej lubianych uczestników reality-show, musiał pożegnać się z Hotelem Paradise. Na oficjalnym profilu programu internauci wyrażają swoje ubolewanie nad losem Miłosza. Wielu widzów z pewnością zastanawia się, czy Miłosz otrzyma jeszcze szansę powrotu do rajskiego hotelu? Tego nie wiadomo, jedno jest jednak pewne, rajski hotel bez Miłosza nie będzie już taki sam.

Będzie tęsknić za Miłoszem?

źródło: Instagram Hotel Paradise. Instagram Miłosza

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej