Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Miłosz opuści program? Internauci mają swoją teorię!

Miłosz Pesta

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Miłosz opuści program? Internauci mają swoją teorię!

Hotel Paradise trwa w najlepsze, a przed nami jeszcze mnóstwo niespodziewanych zwrotów akcji. Internauci przypuszczają, że z programu w najbliższym czasie odpadnie… Miłosz. Skąd te wnioski? Ich argumenty mówią same za siebie.

Hotel Paradise

4. edycja randkowego show trwa w najlepsze i trzeba przyznać, że widzowie nie mogą narzekać na nudę. Ciągłe intrygi, niespodziewane zwroty akcji, prawdziwe uczucia i walka o wygraną to prawdziwa mieszanka wybuchowa, która dostarcza ogromne emocje.

Zobacz także: Namiętny pocałunek Sary i Przemka

Hotel Paradise cieszy się ogromnym zainteresowaniem, a uczestnicy programu zapewniają ogrom rozrywki swoim widzom.

Losy Miłosza w programie

Miłosz pojawił się w 4. edycji randkowego programu już na samym początku i niemalże od razu zdobył sympatię nie tylko mieszkańców willi, ale również widzów.

Od dłuższego już czasu Miłosz tworzy parę z Wiktorią. Warto jednak wspomnieć, że między uczestnikami nie zawsze układało się idealnie. Para ma za sobą wiele potknięć i przeszkód, które mimo wszystko udało im się przezwyciężyć. Obecnie są jedną z silniejszych par, a ostatni odcinek oraz zadanie, które mieli do wykonania udowodniło, że znają się naprawdę dobrze.

Miłosz i Wiktoria

Okazuje się, że zadanie, które poszło im tak świetnie miało również drugie dno. Z zapowiedzi dowiadujemy się, że wzbudzi ono niemałe kontrowersje.

Zobacz także: Zdjęcia Miłosza z Hotelu Paradise sprzed lat

Co więcej, spora część internautów i widzów przypuszcza, że z programem pożegna się się właśnie Miłosz. Swoje zdanie argumentują faktem, iż Miłosz za pośrednictwem mediów społecznościowych od jakiegoś czasu zapowiadał premierę swojej piosenki o Hotelu Paradise. Czy wydanie utworu musi być jednoznaczne z opuszczeniem show?

Na Instagramie programu pojawiła się masa komentarzy od internautów, w których czytamy:

„Miłosz jutro do domu! 😂”

„Szkoda ze Milosz odpadnie 😢😢😢”

„To było wiadome od kiedy 2 tygodnie temu zaczął mówić, że będzie premiera jego nowego klipu o hp. W poniedziałek mówił, że premiera będzie w czwartek z wiadomych powodów”

„nagrał nutę, bo wiedział, ze zaraz odpadnie”

„czekał z premierą na czwartek, na odcinek, w którym odpadnie. to było do przewidzenia”

Jak myślicie, jaki los czeka Miłosza? Koniecznie zobaczcie najnowszy odcinek Hotelu Paradise!

źródło: Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry