„Hotel Paradise 4”: Miłosz wyrzucił z programu Wiktorię. W sieci aż wrze!

6 października 2021
Przez: : W.M.

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania emocje sięgały zenitu. Miłosz, który od kilku dni miał istny mętlik w głowie, na swoją partnerkę ostatecznie wybrał Ohę, tym samym wyrzucił z hotelu Wiktorię. Niespodziewanie za sprawą nowej uczestniczki z programu odpadła także Natka. Widzowie są oburzenie i po raz kolejny nie zostawili suchej nitki na uczestnikach. Najbardziej oberwało się Miłoszowi.

Wiktoria odpadła z Hotelu Paradise

W ostatnim odcinku Hotel Paradise mieszkańcy hotelu po raz kolejny musieli wziąć udział w Rajskim Rozdaniu. Tym razem ostateczny wybór należał do mężczyzn, co oznaczało, że z show pożegnać musiała się jedna z dziewczyn. Ostateczny głos należał do Miłosza, gdyż to właśnie przy nim stanęły dwie dziewczyny Oha oraz Wiktoria.

Chociaż 23-latek bił się z myślami już od kilku dni, jak powinien postąpić, a co więcej, o tym, kogo zostawi w programie, zapewniał wcześniej zarówno Ohę, jak i Wiktorię, ostatecznie nie kierując się głosem serca a nastawieniem ze strony grupy, Miłosz wybrał Ohę. Zaskoczona decyzją swojego dotychczasowego partnera Wiktoria, przyjęła wybór Miłosza ze spokojem i pełną klasą.

Odejście Wiktorii z Hotelu Paradise nie było jedynym tego wieczoru. Prowadzącą program Klaudia El Dursi podczas Rajskiego Rozdania przedstawiła uczestnikom nową mieszkankę rajskiego hotelu – Vanessę. Piękna modelka posiadała immunitet i wybierając na swojego partnera Mateusza, wyeliminowała z programu niespodziewającą się tego Natkę.

Widzowie wściekli na Miłosza

Nie da się ukryć, że aktualnie emitowana 4. edycja Hotel Paradise wzbudza wśród widzów ogromne emocje. Fani reality-show zarzucają zarówno produkcji, że pozwoliła na karygodne zachowanie uczestników, którzy przez kilka tygodni gnębili psychicznie Wiktorię, jak i samym mieszkańcom hotelu okrutne zachowanie względem koleżanki.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na uczestnikach programu, a najbardziej obrywa między innymi Launo, Oha, Natka czy Przemek. Skala hejtu przybrała gigantyczne rozmiary. Poza wyzwiskami i groźbami w sieci dochodzi już także do aktów przemocy w życiu realnym.

Zobacz także: Launo została zaatakowana na ulicy.

Ostatni odcinek Hotel Paradise, w którym nękana Wiktoria decyzją Miłosza odpadła z programu, wzbudził wśród widzów skrajne emocje. Internauci żywo komentowali zachowanie chłopaka, który zaraz po wyrzuceniu z programu swojej partnerki, żałował swojej decyzji.

“To jest chyba jakiś żart”

“Brak słów żeby to opisać. Ogarnij się chłopie!!!”

“Najbardziej fałszywy uczestnik w historii programu”

“Wiktoria nie zasłużyła na to 😢 Miłosz pierwszy facet który nie jest facetem”

Co sądzicie o decyzji Miłosza? Będzie żałował swojego wyboru?

Wiktoria i Natalia odpadły z Hotel Paradise
Wiktoria i Natka opuściły Hotel Paradise

źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz