Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Rajskie Rozdanie! Miłosz wyrzucił Wiktorię tak, jak zapowiadał? Takich emocji jeszcze nie było!

Miłosz z Hotel Paradise 4.

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Rajskie Rozdanie! Miłosz wyrzucił Wiktorię tak, jak zapowiadał? Takich emocji jeszcze nie było!

Na ten odcinek czekali fani reality-show Hotel Paradise. Po ostatnich wydarzeniach, które odbiły się szerokim echem wśród widzów, przyszedł czas na ostateczną decyzję. Czy Miłosz tak jak zapowiadał, wyrzucił z zanzibarskiego hotelu swoją programową partnerkę? Emocje były gwarantowane, a Rajskie Rozdanie ponownie pokazało, kto komu może zaufać! W tym programie niczego nie można być pewnym!

Hotel Paradise 4

W mediach ostatnio jest głośno o programie, który wydawałoby się, ma dostarczać widzom pozytywną rozrywkę. Fani tej produkcji głośno wyrażają swój sprzeciw wobec zachowania uczestników. Nie da się ukryć, że relacja Wiktorii z pozostałymi uczestnikami programu mocno odbiega od tego, co widzowie widzieli w poprzednich edycjach.

Wiktoria już od samego początku podpadła swoim programowym koleżankom i kolegom, którzy się z tym nie kryli. Ostatnia Puszka Pandory była jedną z najmocniejszych podczas trwania programu. 23-latka dowiedziała się wówczas, iż wszyscy marzą o tym, żeby odpadła, jak i jest dla nich najbardziej fałszywa.

Zobacz także: Uczestnicy Hotelu Paradise zmiażdżyli Wiktorię podczas Puszki Pandory.

Wyszło również na jaw, że to właśnie Miłosz był pomysłodawcą, aby pozbyć się Wiktorii. Czy dotrzymał słowa danego swojej partnerce? A może wybrał drugą z opcji i tym samym podporządkował się grupie?

Tuż przed samym Rajskim Rozdaniem odbyły się randki Ohy z Miłoszem i Mateuszem, po których miała jeszcze więcej niepewności. W rozmowie z Launo dziewczyna nie kryła złości, że nikt z uczestników nie chce jej pomóc, aby dłużej została w programie. Czy to właśnie Oha musiała opuścić zanzibarski hotel?

Oha, Miłosz, Mateusz Hotel Paradise
Oha opuści Hotel Paradise?

Rajska Wyrocznia w Hotel Paradise 4

Następnie byliśmy świadkami Rajskiej Wyroczni. Tym razem uczestników najbardziej interesowała relacja Wiktorii i Miłosza. Oha dowiedziała się, że Miłosz wspominał któremuś z uczestników, że zastanawia się aby ją wybrać. Wiki chciała wiedzieć, czy Miłosz zapewniał Ohę, że to właśnie z jej konkurentką stworzy parę. Odpowiedź brzmiała nie. Natomiast Natka dowiedziała się, że Miłosz zapewnił kogoś, że wybierze Wikę podczas Rajskiego Rozdania. Chłopak, który wprowadził najwięcej zamieszania w raju upewnił się, że Wiktoria nie obgaduje go za jego plecami i nie mówiła żadnej z dziewczyn, że nie może mu ufać.

Po Rajskiej Wyroczni uczestnicy tak naprawdę mogli się spodziewać wszystkiego. A to dopiero początek emocji.

Rajskie Rozdanie w Hotel Paradise 4

Tym razem dziewczyny były na zagrożonej pozycji. Sara wybrała Michała, Nana Łukasza, a Launo Przemka. Natka stanęła za Mateuszem, a wybór Wiktorii to Miłosz. Nie było zaskoczenia, że Oha stanęła również za Miłoszem, który sam do końca nie wiedział, którą z dziewczyn wybrać. Niemniej jednak Miłosz zamiast posłuchać serca poszedł za grupą i tym samym z Hotelem Paradise pożegnała się Wiktoria!

Jednak to nie koniec emocji, bo do rajskiego hotelu weszła nowa uczestniczka-Vanessa. Dziewczyna na podstawie zdjęć i opisów uczestników wybrała sobie partnera. Co więcej miała immunitet, co oznaczało, że żadna z dziewczyn nie mogła być spokojna. Vanessa na swojego partnera wybrała Mateusza i to Natka, jako druga podczas Rajskiego Rozdania pożegnała się z zanzibarskim hotelem…

Kim jest Vanessa Wietrzyk?

Zobacz także: Więcej informacji na temat nowej uczestniczki Vanessy Wietrzyk!

Spodziewaliście się, że to Wiktoria i Natka dzisiaj pożegnają się z programem?

Źródło: TVN7/ Hotel Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry