Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Najbardziej nieprzewidywalne Rajskie Rozdanie w historii! Kto odpadł?

Przemek z programu Hotel Paradise.

Rozrywka

„Hotel Paradise 4”: Najbardziej nieprzewidywalne Rajskie Rozdanie w historii! Kto odpadł?

Ostatni tydzień w Hotelu Paradise był naszpikowany emocjami. Pojawili się nowi uczestnicy, widzowie musieli pożegnać Michała i ponownie przywitać w rajskim hotelu Wiktorię. Rajskie Rozdanie wyjaśniło wiele spraw. Kto musiał pożegnać się z programem?

Hotel Paradise 4

Podczas ostatniego Rajskiego Rozdania z Hotelem Paradise pożegnały się Wiktoria i Natka. Ich miejsce zastąpiła Vanessa, która wybrała na swojego partnera Mateusza. Jednak to nie koniec emocji. Niedługo później w rajskim hotelu zameldował się Michał, który na swoją parę wybrał Launo. Tym samym Przemek po raz pierwszy musiał przeprowadzić się do singlówki.

Następnie decyzją widzów program musiał opuścić Michał, który jak sam przyznał, nie potrafił się odnaleźć w programie, a Sara została singielką. Jednak w ostatnim odcinku programu nastąpił największy zwrot akcji. Do Hotelu Paradise wróciła Wiktoria, która po raz kolejny związała się z Miłoszem.

Zobacz także: Wiktoria dojdzie do finału z Miłoszem i rzuci kulą?

Wiktoria i Miłosz w Hotelu Paradise.
Wiktoria wróciła do programu!

Tym samym powrót Wiki oznaczał, że Oha dołączyła do Przemka oraz Sary. Wszystko wskazywało na to, że zagrożone w tej sytuacji są właśnie dwie singielki, które będą musiały walczyć o względy chłopaków.

Randki Sary i Vanessy

Niedługo przed Rajskim Rozdaniem kilkoro uczestników dostało szansę i udało się na romantyczne randki. Spotkania sam na sam odbyli Vanessa i Łukasza oraz Sara z Mateuszem, a następnie z Przemkiem. Spotkania w cztery oczy pozwoliły uczestnikom porozmawiać oraz ustalić ewentualną strategię. Niemniej jednak w Hotelu Paradise nikt nie może być pewny swojej pozycji.

Zobacz także: Vanessa pokazała mamę! Wyglądają jak siostry!

Launo chciała pozostać w parze z Michałem, Mateusz zaczął wahać się pomiędzy Sarą i Vanessą. Przemek nie wiedział, czy wybrać Ohę, czy Sarę, z którą nawiązał dobry kontakt, natomiast Łukasz zaznaczył, że chciałby spróbować być w programie z Vanessą. Jedyną parą, która nie musiała się obawiać o swoje losy byli Wiktoria z Miłoszem. Czy aby na pewno?

Rajskie Rozdanie: Kto odpadł z Hotelu Paradise?

Rajska Wyrocznia ponownie spowodowała, że żaden z uczestników nie mógł czuć się pewnie. Każdy z nich mógł uzyskać cenną wskazówkę, która pomoże mu podjąć decyzję podczas Rajskiego Rozdania. Czy wszyscy poszli za głosem serca?

Zobacz także: Inga zdradziła, jakim zabiegom się poddała

Tym razem to dziewczyny wybierały sobie partnerów, co oznaczało, że jedna z nich pożegnała się z programem. Jako pierwsza wybierała Launo, która bez żadnych skrupułów stanęła za Michałem. Wiktoria zgodnie ze swoim sumieniem po raz kolejny stanęła za Miłoszem. Następnie Vanessa postanowiła zostawić Mateusza na lodzie i wybrała Łukasza!

Nana, która doskonale zdawała sobie sprawę, że Łukasz zaczął dobrze dogadywać się z Vanessą postanowiła wybrać Przemka.

Sara, chciała być w parze z Mateuszem i dopięła swego. Jako ostatnia wyboru dokonywała Oha, która stanęła również za plecami Przemka – tak samo jak Nana. Tym samym to do Przemka należał wybór, która z dziewczyn opuści Hotel Paradise.

Decyzją uczestnika, który nie ukrywał, że ten wybór jest dla niego bardzo trudny z Hotelem Paradise pożegnała się Oha!

Zaskoczeni?

Źródło: TVN 7/ Instagram Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Rozrywka

Do góry