“Hotel Paradise 4”: Wiki wróciła do programu! Wygra i rzuci kulą?!

14 października 2021
Przez: : M.S.

Nie da się ukryć, że powroty w Hotelu Paradise to stały element gry. Tym razem produkcja przywróciła Wiktorię! Jej powrót był ogromnym zaskoczeniem, a niektórzy twierdzą, że Wiki wygra Hotel Paradise 4 i… rzuci kulą!

Wiktoria wróciła do Hotelu Paradise 4!

Hotel Paradise 4 dostarcza widzom wielu emocji, a ostatnie wydarzenia w programie wzbudziły sporo kontrowersji. Przypomnijmy, że jedna z uczestniczek Wiktoria, padła ofiarą intryg pozostałych mieszkańców hotelu. Co więcej została zdradzona przez swojego partnera Miłosza, który pod presją “przyjaciół” wyrzucił z hotelu Wiktorię. Kobieta poczuła się ogromnie zawiedziona tym, że zaufała swojemu partnerowi.

Zobacz także: Kiedy 5. sezon Hotelu Paradise?

Miłosz na Rajskim Rozdaniu wybrał Ohę, jednak zaraz po podjęciu decyzji żałował tego, co zrobił. Mężczyzna uległ presji pozostałych mieszkańców i nie wybrał zgodnie ze swoim sumieniem. Od ostatniego rajskiego chodził struty i pragnął, by Wiktoria wróciła do hotelu.

Jego życzenie dość szybko się spełniło. Miłosz otrzymał list, że poza hotelem ktoś na niego czeka. Mężczyzna wybrał się na plażę, a tam pojawiła się … Wiki! Po szczerej rozmowie, w której byli partnerzy wyjaśnili sobie dokładnie nieporozumienia. Miłosz wyznał Wiktorii, że wybór Ohy był błędem:

Chciałem Ci powiedzieć, że wybór Ohy to był impuls spowodowany opiniami ludzi. Nie posłuchałem siebie w tej decyzji. Nie będę ukrywał, że jak się rano obudziłem, mówiąc to teraz totalnie szczerze, miałem takiego kaca moralnego, nie mogłem sobie znaleźć tutaj miejsca bez ciebie. Jedyną moją nadzieją było to, żebyś tutaj wróciła. Każdy mi doradzał, że Wika nie, że ona Cię zostawi, że to nie ma sensu, mimo że ja wiedziałem swoje, gdzieś tam czułem, ale w pewnym momencie sam się pogubiłem, bo byłem przeciwko tobie, przeciwko im i gdzieś tam zwariowałem– tłumaczył się Miłosz.

Po długiej rozmowie, Wiktoria podjęła decyzję i oznajmiła Miłoszowi, że od tej pory są parą.

Wiki wygra Hotel Paradise 4?

Z powrotu Wiktorii jednak nie byli zbyt zadowoleni pozostali mieszkańcy hotelu. Dla wielu partnerka Miłosza jest sporym zagrożeniem. Czy Wiki ma szansę wygrać Hotel Paradise 4?

Jak się okazuje internauci mają już swoje teorie. Jedna z fanek programu na oficjalnym profilu programu na Instagramie napisała, że Wiktoria wygra program! Co więcej, partnerka Miłosza… rzuci kulą?

Wiktoria wygra Hotel Paradise 4?
Screen na Instagramie Hotelu Paradise 4

Myślicie, że rzeczywiście Wiktoria program?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise, Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz