“Hotel Paradise 4”: Najbliższa Pandora to będzie OGIEŃ! Co tam się wydarzy? SZOK!

30 września 2021
Przez: : M.S.

Nie da się ukryć, że to co się ostatnio dzieje w Hotelu Paradise 4 wzbudza mnóstwo emocji wśród fanów programu. Najbliższa Pandora będzie przełomowa! To co tam się wydarzy widzowie zapamiętają na długo!

Wiktoria szkalowana przez uczestników Hotelu Paradise

4. edycja Hotelu Paradise z odcinka na odcinek szokuje coraz bardziej. Nie da się ukryć, że zachowanie kilku osób wzbudza ogromne kontrowersje. “Stara Gwardia” na czele z Przemkiem i Launo nie odpuszczają jednej z uczestniczek, Wiktorii. Od samego początku Natka, Nana i Launo spiskują przeciwko partnerce Miłosza twierdząc, że jest ona graczem i jej intencje nie są szczere. Udało im się nawet wmanewrować w swój plan Miłosza, podjudzając go, że Wiktoria leci na Łukasza. Początkowo mężczyzna zaufał koleżankom i zgodził się spiskować przeciwko swojej partnerce, jednak po randce, na której Wiktoria wyznała mu swoje uczucia, zdecydował, że zaufa swojej wybrance.

Zobacz także: Wiktoria odniosła się do zachowania mieszkańców Hotelu Paradise

Miłosz wyznał Wiktorii, że pozostałe dziewczyny spiskują przeciwko niej:

„Dziewczyny chcą, żebym cię wywalił z hotelu i nastawiają mnie, że ty zrobiłaś tak z Łukaszem… Ja gdzieś tam też byłem chwilę wkurzony i one chcą teraz po prostu ciebie odpalić przeze mnie”

Słowa partnera zamurowały Wiktorię, która nie kryła wściekłości. 23-latka zapowiedziała, że zemści się za to i zapewniła, że dziewczyny pożałują, że z nią zadarły.

Zachowanie mieszkańców hotelu wciąż wzbudza ogromne kontrowersje. Widzowie i internauci domagają się reakcji ze strony produkcji twierdząc, że uczestnicy znęcają się psychicznie nad Wiktorią. Na oficjalnym profilu Hotelu Paradise na Instagramie znajduje się wiele komentarzy, w których fani programu nie oszczędzają oprawców Wiktorii.

Najmocniejsza Pandora w historii Hotelu Paradise!

Jak wynika z zapowiedzi Wiktorii oraz również innych uczestników programu, szykuje się najmocniejsza Pandora w historii Hotelu Paradise. Po obejrzeniu zwiastuna, internauci są przekonani, że dojdzie tam do karygodnych zachowań.

Mocna Pandora w Hotelu Paradise 4
Wiktoria Gąsior na Instagramie

Jak myślicie, co takiego wydarzy się na najbliższej Pandorze?

Źródło: Instagram Wiktoria Gąsior, Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz