“Hotel Paradise 4”: Wiktoria komentuje skandaliczne zachowanie uczestników! Ma żal?

30 września 2021
Przez: : M.J

W Hotelu Paradise aż kipi od emocji. Jedna z uczestniczek teraz oglądając program dowiaduje się bolesnej prawdy o pozostałych uczestnikach, którzy nie byli pozytywnie do niej nastawieni. Jak ocenia zachowanie swoich kolegów i koleżanek z programu? Ma sobie coś do zarzucenia?

Hotel Paradise 4

Jedną z uczestniczek programu jest Wiktoria Gąsior, która na co dzień odnosi ogromne sukcesy w zawodach bikini fitness. Sportsmenka dołączyła do uczestników Hotelu Paradise po kilku odcinkach i nie została ciepło przyjęta przez grupę. Kilku uczestników od samego początku zarzuciło 23-latce, że jest nieszczera, a jej relacja z Miłoszem w zanzibarskim hotelu to jedynie gra.

Zobacz także: Jak kiedyś wyglądała Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise 4?

Rajska Wyrocznia Hotel Paradise 4.
Wiktoria podczas Rajskiej Wyroczni.

Nie da się ukryć, że ciężko się ogląda skandaliczne zachowanie niektórych osób w programie. Widzowie w sieci dają upust swoim emocjom i niejednokrotnie stawali w obronie Wiktorii. Launo, która od samego początku pojawiła się w programie jest najbardziej wrogo nastawiona do programowej koleżanki. Ciągłe obgadywanie i knucie to codzienność wśród ekipy Hotelu Paradise.

Niemal wszyscy uczestnicy nagminnie knują, jak pozbyć się Wiktorii z programu. Choć ma ona oparcie w swoim programowym partnerze, to na pewno ciężko jej się ogląda spiskowanie przeciwko niej pozostałej części ekipy.

“Dziewczyny chcą, żebym cię wywalił z hotelu i nastawiają mnie, że ty zrobiłaś tak z Łukaszem… Ja gdzieś tam też byłem chwilę wkurzony i one chcą teraz po prostu ciebie odpalić przeze mnie”– wyznał Wiktorii Miłosz w jednym z odcinków.

Wiktoria komentuje zachowanie uczestników programu

Tym razem Wiki zdecydowała się odpowiedzieć na pytania swoich obserwatorów. Nie da się ukryć, że większość z nich dotyczyła tego, co sądzi o zachowaniu uczestników w Hotelu Paradise.

23-latka nie ukrywa, że po tym, jak dowiedziała się od Miłosza, że pozostała grupa chce ją wyrzucić z programu była w szoku. Nadal niełatwo ogląda jej się odcinki, w których wszyscy knują i spiskują przeciwko niej. Co więcej, nie zdawała sobie sprawy, że Przemek i Launo tak bardzo jej nie lubili.

Wiktoria z Hotelu Paradise.
Wiktoria odpowiedziała na pytania fanów.

Jednak jak zaznaczyła, jest silną kobietą i to była dla niej cenna lekcja. Dodała również, że nie wie, dlaczego została tak potraktowana przez pozostałych uczestników, gdyż nie ma sobie nic do zarzucenia.

Wiktoria z Hotel Paradise 4.

Choć ciężko ogląda się Wiktorii kolejne odcinki programu, to jak zaznaczyła przeszłość zostawiła za sobą. Teraz skupia się na kolejnych zawodach, w których odnosi niemałe sukcesy!

Wiktoria Gąsior.

Też uważacie, że uczestnicy źle potraktowali Wiktorię w Hotelu Paradise?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej