“Hotel Paradise 4”: Nana jest w ciąży? Uczestniczka odniosła się do plotek!

23 listopada 2021
Przez: : M.S.

Od pewnego czasu jedna z uczestniczek jest zasypywana pytaniami odnośnie stanu błogosławionego. Czy rzeczywiście Nana jest w ciąży? Co na ten temat mówi sama zainteresowana?

Nana w Hotelu Paradise 4

Nana to jedna z uczestniczek Hotelu Paradise 4, która w programie jest o samego początku jego trwania. Już podczas pierwszego parowania Natalia połączyła się z Łukaszem. Ponadto para weszła w pakt z Przemkiem i Launo oraz Darkiem i Natką i od tego czasu uczestnicy trzymali się razem. Para Przemka rozpadła się, a Darek i Natalia pożegnali się w programem. Natomiast relacja Nany i Łukasza, chociaż przechodziło po drodze pewne kryzysy, to do niemalże samego końca programu przetrwała.

Niestety o tym, czy relacja Natalii i Łukasza przetrwała również po programie widzowie dowiedzą się dopiero po zakończeniu emisji Hotelu Paradise 4. Póki co uczestnicy nie mogą zdradzać z kim aktualnie się spotykają i ich obecne związki owiane są tajemnicą.

Uczestniczka jak większość uczestników randkowego reality- show bardzo aktywnie prowadzi swój profil na Instagramie i często organizuje Q&A na swoim InstaStory. Ostatnio jeden z internautów zapytał Natalii o to, czy wzięłaby udział w oktagonie Fame MMA. Na co Nana odpowiedziała:

„(…)Chociaż normalnie nie oglądam takich rzeczy. Ale jeśli oglądam to zawsze mówię „MEGA BYM TAM CHCIAŁA BYĆ I KOGOŚ ZLAĆ””

Nana z Hotelu Paradise 4 jest w ciąży?

Ostatnio internauci zaczęli jednak podejrzewać, że jedna z uczestniczek jest w ciąży. Nana przyznała, że otrzymuje wiele pytań w tej kwestii i zdziwiła się, skąd takie przypuszczenia. Podczas Q&A na InstaStory, Natalia w końcu skomentowała swój stan i odpowiedziała wprost, czy rzeczywiście jest w ciąży:

“Nie wiem skąd się wzięło tyle takich pytań. Naprawdę bym chciała, ale niestety nie jestem w ciąży. Na razie nie, muszę skończyć chociaż trzeci rok studiów”

InstaStory Nany z Hotelu Paradie 4
InstaStory Nany z Hotelu Paradise 4

Myślicie, że Nana i Łukasz wciąż są razem i myślą powoli o dziecku?

Źródło: Instagram Nany

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej