“Hotel Paradise 4”: Nana skomentowała stan zdrowia Wiki! Nie jest z nią dobrze?!

12 listopada 2021
Przez: : M.S.

Wiktoria z Hotelu Paradise 4 zamieściła ostatnia na swoim profilu na InstaStory niepokojące nagranie, w którym informuje o swoim złym stanie psychicznym. Zaniepokojeni fani dopytują o zdrowie uczestniczki programu. Po pytaniu internauty Nana zabrała głos w sprawie.

Wiktoria Gąsior leczy się psychiatrycznie

Od samego początku Wiktoria Gąsior nie miała łatwo z Hotelu Paradise. Pozostali uczestnicy od samego wejścia wysportowanej uczestniczki nie darzyli jej sympatią. Jedyną osobą, która stała się sprzymierzeńcem Wiki był Miłosz oaz później również Mati, który wspierał koleżankę po odejściu jej partnera.

Jak się niedawno okazało pobyt w hotelu był dla Wiktorii traumatyczny. Uczestniczka nie ukrywa, że żałuje swojej decyzji odnośnie swojego udziału w programie. Podczas ostatnich nagrań na InstStory, Wiki wyznała szokującą prawdę na temat swojego stanu zdrowia psychicznego. Jak się okazało, uczestniczka Hotelu Paradise 4 przypłaciłam zdrowiem sytuację związaną z reality-show i wyznała, że leczy się na nerwicę.

„Po prostu słuchajcie, ja jestem chora, mam nerwice, mam straszliwą nerwicę, która bardzo odbija się na moim zdrowiu, leczę się psychiatrycznie, leczę się psychologicznie, bo po prostu już nie dawałam rady i nie mówię teraz dlatego, żeby ktokolwiek mi teraz współczuł, bo jest godzina 3:00, tylko jestem przerażona, że dziewczyna do mnie pisze „dlaczego byłaś w szpitalu?”, a ja myślę sobie, o co chodzi, nie, że jak to nie było tego i ja aż zaczęłam sprawdzać, dlaczego nie ma tego w hotelu. I patrzę, że nie ma nawet mojej randki i Łukasza, w ogóle….I co to jest spojler? Nie wiem, nie wiem, co będzie dalej, jak ktoś zobaczy te story, trudno nie interesuje mnie to tak naprawdę, bo mnie to boli.”

Dodała również, że to jak się teraz czuje to wina produkcji randkowego programu, gdyż do tej pory nie otrzymała żadnego wsparcia. Nie da się ukryć, że fani Wiktorii bardzo martwią się o swoją ulubienicę.

Nana odniosła się do stanu zdrowia Wiktorii

Jeden z internautów zdecydował się zapytać o stan zdrowia Wiktorii innej uczestniczki Nany. Podczas Q&A zorganizowanym przez Natalię padło pytanie o to, co się dzieję z Wiką.

“Może w końcu ktoś powie o co chodzi z tą Wiką? Ona ma oś z głową?”– zapytał jeden z internautów.

Natalia odniosła się do pytania, jednak nic nie zdradziła.

“Ja się tym nie interesuję, chyba nikt nie chce się na ten temat wypowiadać. Zapytajcie Wiki.” – odpowiedziała wymijająco Nana.

Nana skomentował stan zdrowia Wiktorii
InstaStory Nany

Zobacz także: Wiki i Łukasz są razem po Hotelu Paradise 4?

Myślicie, że niebawem wyjaśni się, co tak naprawdę wydarzyło się i dlaczego Wiktoria ma problemy ze zdrowiem?

Źródło: Instagram Nany, Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz