Połącz się z nami

Klaudia z „Hotelu Paradise 4” wybrała modny set w panterkę! Wiemy, gdzie możecie go dostać

Stylizacje Klaudi z Hotelu Paradise 4

Moda i uroda

Klaudia z „Hotelu Paradise 4” wybrała modny set w panterkę! Wiemy, gdzie możecie go dostać

Klaudia, którą poznaliśmy w nowej edycji programu Hotel Paradise 4 od razu zaczęła zwracać na siebie uwagę nie tylko poprzez zachowanie, ale i ciekawe stylizacje. Uczestniczka reality-show nie boi się zaszaleć z modą. Zobaczcie jej nowy set, którym pochwaliła się na swoim Instagramie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie go kupicie oraz w jakiej jest cenie.

Nowa edycja reality-show

Produkcja Hotel Paradise cieszy się wielkim powodzeniem w naszym kraju, dzięki temu producenci wciąż decydują się na nowe edycje. Obecnie widzowie są świadkami czwartej. Trzy poprzednie nie pozwalały się nudzić. Fani programu co odcinek byli świadkami sojuszy, miłości, przyjaźni czy kłótni, które powstawały między uczestnikami. W czwartej edycji poznaliśmy nowe grono uczestników, którzy pokazali, że potrafią nieźle zamieszać a gra i spiski nie są im obce.

Klaudia – Launo

Jedną z uczestniczek jest Klaudia Launo. 21-latka swoje życie dzieli między Warszawą a Szwecją, gdzie przebywa duża część jej rodziny. Klaudia wyróżnia się swoim wyglądem. Uwielbia tatuaże i piercing. Wie, czego chce od życia. Wielka część fanów zwraca uwagę na stylizacje Klaudii. Naszą przykuła jedna z ostatnich, którą zaprezentowała na swoim Instagramie. Specjalnie dla Was sprawdziliśmy, gdzie możecie ją dostać.

Klaudia z Hotelu Paradise 4
Klaudia Kardel z Hotelu Paradise 4

Panterkowy set

Klaudia wybrała panterkowy set pochodzący z oferty firmy By Minty. Składają się na niego:

1. Szorty, zostały wykończone ściągaczem, który pomaga regulować ich wysokość. Spodenki posiadają szerokie nogawki oraz kieszenie. Ich standardowa cena to 160 złotych, teraz natomiast dostaniecie je taniej, bo za 128 złotych.
2. Kimonowa marynarka wiązana jest wokół talii długim pasem w tym samym kolorze, który dopasowuje się do sylwetki. Szerokie rękawy nadają jej oryginalnego wyglądu. Jej standardowa cena to 280 zł. Teraz natomiast dostaniecie ją za 224 złote.

Klaudia Kardel z Hotelu Paradise 4
Panterkowy set uczestniczki Hotelu Paradise

Jak podoba się Wam panterkowy set Klaudii? My jesteśmy zdecydowanie na tak!

Źródło: Klaudii z Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry