Połącz się z nami

Klaudia Kardel: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Klaudia Hotel Paradise 4

Opisy gwiazd

Klaudia Kardel: [wiek, Hotel Paradise, Instagram]

Klaudia Kardel to jedna z uczestniczek najnowszej edycji programu Hotel Paradise, który po przerwie wraca na antenę TVN 7. Możemy być pewni, że emocje będą równie duże, jak w przypadku poprzednich edycji. Sprawdźmy, co wiadomo o jednej z singielek, które tam poznamy!

Klaudia Kardel: wiek

Z oficjalnych social mediów programu Hotel Paradise możemy dowiedzieć się, że Klaudia ma 21 lat. Na co dzień mieszka w Polsce, a konkretnie w Warszawie, jednak często przebywa również w Szwecji, gdzie przebywa część jej rodziny. Tam się relaksuje, imprezuje i zbiera siły na powrót do domu.

Okazuje się, że singielka pracuje jako piercerka w jednym z salonów umiejscowionych w Warszawie. Co więcej, to jej wielka pasja, a jak wiadomo praca w połączeniu z hobby to jedno z najlepszych połączeń. Dziewczyna lubi podejmować się nowych wyzwań, a sytuacjach, w których zaczyna pojawiać się stres, zawsze potrafi zachować zimną krew.

Klaudia jest typem osoby, która z utęsknieniem czeka na nowe przygody, które przygotował dla niej los. Zazwyczaj stara się nie pokazywać własnych słabości, chce być postrzegana jako naprawdę twarda kobieta.

Zobacz także: Co wiemy o Przemku z Hotel Paradise 4?

Klaudia Kardel: Hotel Paradise

Najnowsza edycja Hotel Paradise swoją premierę będzie miała już 30 sierpnia 2021 roku, oczywiście na antenie TVN Siedem. Telewidzowie będą mieli okazję śledzić losy swoich ulubieńców od poniedziałku do piątku o godzinie 20.30.

Klaudia mimo tego, że sprawia wrażenie silnej kobiety, kiedy się zakocha zdecydowanie zmienia nastawienie do życia. Staje się bezbronna, a jej emocje biorą górę nad rozsądkiem. Do tej pory była w czterech poważnych związkach.

Ideałem uczestniczki Hotel Paradise 4 jest wytatuowany, wysoki, umięśniony  mężczyzna z ciemnymi oczami. Mimo to, powinien być bardzo rodzinny i koniecznie musi odnosić się do innych z szacunkiem. Jej słabość to silne, duże dłonie, na które zawsze zwraca uwagę u facetów.

Launo Hotel Paradise
Launo Hotel Paradise 4.

Klaudia Kardel: Instagram

Klaudia z Hotel Paradise 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwą @launo_hotelparadise4. Na chwilę obecną, jej aktywność śledzi tam już ponad 70 tysięcy użytkowników.

1 komentarz

1 komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Opisy gwiazd

Do góry