“Hotel Paradise 4”: Pierwsze pary i walka o sypialnie! Uczestnik na własne życzenie został singlem!

31 sierpnia 2021
Przez: : M.J

Czwarta edycja Hotelu Paradise nabiera tempa. Uczestnicy już od samego początku musieli dokonać wyboru, z którą z dziewczyn chcieliby dzielić sypialnię na podstawie części ich garderoby. Kto został pierwszym singlem w zanzibarskim hotelu?

Pary w Hotelu Paradise 4

W Hotelu Paradise ponownie zrobiło się gwarno. Cztery uczestniczki i pięciu uczestników przybyło na rajski Zanzibar, aby przeżyć przygodę życia. Już w pierwszym odcinku Klaudia El Dursi miała dla nich niełatwe zadanie. Panowie za pomocą części garderoby musieli wybrać sobie partnerkę, z którą przez kolejne dni będą dzielić sypialnię.

Zobacz także: Kto w pierwszym odcinku Hotel Paradise 4 wpadł sobie w oko?

Hotel Paradise 4
Pierwsi mieszkańcy Hotelu Paradise 4.

Tylko Łukasz trafił w dziesiątkę wybierając Nanę i to właśnie z nią stworzył parę. Za rzeczami z garderoby Marii stanęli Miłosz i Kuba, a Natka musiała wybrać pomiędzy Darkiem i Przemkiem. Żaden z mężczyzn nie stanął za stolikiem, na którym leżały rzeczy Klaudii.

Maria wybrała Miłosza, a wybór Natki to Darek. Tym samym Przemek i Kuba mieli możliwość zawalczyć o Klaudię. Niemniej jednak Jakub zrezygnował z dalszej rywalizacji o dziewczynę i tym samym został pierwszym singlem w czwartej edycji Hotelu Paradise.

Następnie Przemek, Darek, Miłosz i Łukasz mieli okazję wygrania w siłowaniu się na rękę najlepszej sypialni w hotelu. Ta konkurencja zdecydowanie należała do Przemka, który bez problemu pokonał swoich rywali.

Kuba rozbije jedną z par?

Jakub Bzdawka z racji tego, że został singlem miał możliwość wygrania randek z dziewczynami. 30-latek miał obstawić, czy pary z Hotelu Paradise na dane pytania odpowiedzieli zgodnie, czy też nie. Jakub poradził sobie z tym zadaniem doskonale i tym samym na randkę udał się z Marysią, Klaudią i Natką. Jednak to nie koniec emocji.

Klaudia miała dla randkowiczów kolejne zadanie. Dziewczyny musiały wskazać, która z nich najbardziej pasuje do Kuby i ma szansę na stworzenie z nim udanego związku. Którą parę rozbije singiel? O tym przekonamy się już w następnym odcinku.

Która z dziewczyn najbardziej pasuje Wam do Kuby?

Zobacz także: Najlepsze stylizacje Klaudii El Dursi w Hotelu Paradise! Która najlepsza?

Źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej