Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Sara ma chłopaka! Zwyciężczyni programu już tego nie ukrywa

Sara - zwyciężczyni czwartej edycji Hotelu Paradise

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 4”: Sara ma chłopaka! Zwyciężczyni programu już tego nie ukrywa

Sara w końcu zabrała głos na temat swojego życia uczuciowego. Zwyciężczyni czwartej edycji Hotelu Paradise zdradziła, że jej serce jest już zajęte. Zobaczcie, kim jest wybranek Sary.

Relacje pary w programie

Sara i Przemek to para, która przez wielu widzów uważana była za faworytów czwartej edycji programu Hotel Paradise. Początkowo Przemek związał się z Launo, kiedy jednak nad ich związkiem zaczęły zbierać się czarne chmury każdy z nich szukał nowej drogi w programie. Przemek zauroczył się Sarą, z którą świetnie się dogadywał. Relacja pary różniła się o tej z Klaudią, na co niejednokrotnie zwracali uwagę widzowie programu.

Wiele widzów trzymało kciuki za ich parę, dopingując im w dojściu do finału. Przemek jednak odpadł tuż przed nim, a Sara docierając do finału była w przez z Michałem. Decyzją byłych uczestników to oni dostali możliwość przejścia ścieżką lojalności. Sara zdecydowała się na rzut Złotą Kulą na polu 90 tysięcy złotych.

Sara ma chłopaka

Po emisji finałowego odcinaka wielu widzów zastanawiało się, jak wyglądają relacje Sary i Przemka po powrocie do Polski. Początkowo to Michał zdradził, że związek ten rozpadł się zaraz po powrocie do kraju. Niedługo później Sara i Przemek w jednym z wywiadów przyznali, z choć nie są razem ich relacja jest kontynuowana na stopie przyjacielskiej.

Zobacz także: Sara i Przemek o relacjach po zakończeniu programu Hotel Paradise

Jak się jednak okazuje, Sara weszła w nowy związek, co potwierdziła sama na swoim profilu na Instagramie. Finalistka zabrała głos, by sprostować kilka spraw. Potwierdziła, że nie jest z Przemkiem a co ciekawsze zdradziła, że jej serce jest już zajęte przez innego mężczyznę, którego na razie nie zamierza przedstawiać:

„Jak mogliście się już dowiedzieć z różnych źródeł – nie jestem obecnie z Przemkiem. Świetnie się dogadujemy, Przemek jest dla mnie bardzo ważną osobą i jestem wdzięczna za tą relację i jest to jedna z najlepszych rzeczy jaka spotkała mnie w programie. Jestem w związku z osobą, której nie przedstawiłam tutaj na proflu. Na ten moment chcę aby tak pozostało. Proszę uszanujcie to.”

Sara z Hotelu Paradise zdradziła, że ma chłopaka
Relacja Sary na temat nowego partnera

Czekamy z niecierpliwością aż Sara pokaże nam swojego nowego partnera. A Wy?

Źródło: Instagram Sary Jezuit, Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry