„Hotel Paradise 4”: Sara i Przemek dali sobie szansę! Ich słowa nie pozostawiają złudzeń…

7 grudnia 2021
Przez: : M.J

Sara i Przemek jednak dali sobie szansę i chcą budować relację poza murami zanzibarskiego hotelu? Choć Michał już wcześniej zdradził, że związek Przemka i Sary nie przetrwał po powrocie z Hotelu Paradise, to jak słyszymy, nie wszystko jest stracone. Zobaczcie, co zdradzili!

Hotel Paradise 4

Historia Przemka i Sary w Hotelu Paradise na pewno zapadła w pamięci widzów. Choć Przemek od pierwszego odcinka pojawił się w programie i początkowo związał się z Launo, to po jakimś czasie coraz bardziej zaczął przywiązywać się do Sary, która zawitała w programie w późniejszych odcinkach.

Można śmiało powiedzieć, że byli oni jednymi z faworytów do wygrania 4. edycji programu. Niestety, ale jak pamiętamy Przemek musiał opuścić program decyzją Łukiego i Michała. Następnie Sara na swojego partnera wybrała Michała, z którym dotarła do finału i stanęła na Ścieżce Lojalności rozbijając Złotą Kulę na kwocie 90 tys zł.

Finał Hotel Paradise.
Finałowe pary w 4. edycji Hotelu Paradise.

Niedługo po finałowym odcinku jako pierwszy głos w tej sprawie zabrał Michał. Na swoim Instagramie opublikował obszerny post, w którym poinformował, że nie do końca rozumie decyzję Sary, gdyż jej związek z Przemkiem nie przetrwał po powrocie do Polski.

Zobacz także: Michał ma żal do Sary? Zdradził, że nie jest z Przemkiem!

Jednak okazuje się, że jeszcze nic straconego. Sara nie skreśliła Przemka. Co więcej, to właśnie teraz nadrabiają zaległy czas.

Sara i Przemek z Hotelu Paradise są razem?

Sara po finale programu w końcu mogła zdradzić nieco więcej szczegółów na temat relacji z Przemkiem. Jak się okazuje, ich związek nie był usłany różami. Jak słyszymy w wywiadzie dla Jastrząbpost, choć nie są oficjalnie parą, to liczą na to, że teraz to czas zweryfikuje ich uczucia:

“Historia wygląda tak, że mamy teraz ze sobą bardzo dobry kontakt. Każdą chwilę, którą mamy okazję spędzać, to spędzamy wspólnie. Nie jesteśmy oficjalnie razem. Sprawy się pokomplikowały po programie można powiedzieć. Jednak nie ukrywam, że życie pokaże. Nie będę tutaj mówić ani na nie, ani na tak. Życie pokaże. Mamy dobry kontakt”– podsumowała relację z Przemkiem Sara.

Zobacz także: Wiki nie jest z Miłoszem! To pewne!

Przemek w rozmowie z innym portalem również zaznaczył, że kontynuuje swoją relację z Sarą.

“Mamy ze sobą kontakt. Widujemy się jak tylko możemy, bo jak wiadomo jesteśmy z innych miast. Jak jest tylko sposobność, to zawsze spędzamy razem czas. Czekamy co los przyniesie. Program jest jednak tylko programem, ale to życie weryfikuje, czy tak naprawdę dwoje ludzi się ze sobą dogaduje”– powiedział Przemek dla realnews.pl

Zobacz także: Nowa para powstała po programie Hotel Paradise!

Trzymacie kciuki za Przemka i Sarę?

Źródło: YouTube / Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz