Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Spektakularna metamorfoza Przemka! Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Moda i uroda

„Hotel Paradise 4”: Spektakularna metamorfoza Przemka! Na starych zdjęciach jest nie do poznania

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnej edycji uwielbianego przez wielu widzów reality-show Hotel Paradise. Z każdym kolejnym dniem poznajemy nowe osoby, które zawalczą o główną wygraną, jaką jest 100 tysięcy złotych, a również popularność. Jednym z uczestników będzie Przemek Farbotko, który na przełomie lat zmienił się nie do poznania. Musicie zobaczyć jego metamorfozę!

Hotel Paradise 4

Już niedługo będziemy świadkami czwartej edycji uwielbianego formatu Hotel Paradise. W programie zobaczymy grono uczestników, którzy zgłosili się do wzięcia udziału w reality-show z nadzieją na przeżycia przygody życia oraz wygrania głównej nagrody pieniężnej, jaką jest 100 tysięcy złotych.

W każdej z edycji widzowie są świadkami sojuszy, kłótni, scen zazdrości oraz nawiązywania się bliższych relacji takich jak przyjaźnie i miłość. Przed nami kolejny sezon, który zobaczymy już na szklanych ekranach 30 sierpnia o godzinie 20:00 na kanale TVN7!

Metamorfoza Przemka

Jednym z nowych uczestników, którego zobaczymy w czwartej edycji jest Przemek Farbotko. 25-latek jest trenerem personalnym oraz trenuje MMA, a do niedawna kulturystykę. Dodatkowo interesuje się kuchnią oraz pisze teksty piosenek z gatunku rap.

Zobacz także: Wszystkie informacje o Przemku Farbotko

Przemka znajdziecie na Instagramie pod nazwą @przemek_hotelparadise4. Profil 25-latka obserwuje obecnie ponad 25 tysięcy internautów jednak jesteśmy pewni, że liczba ta diametralnie wzrośnie wraz z emisją programu.

Przemek z Hotelu Paradise 4
Przemek – nowy uczestnik Hotelu Paradise

Przeglądając profil Przemka znajdziecie przeróżne zdjęcia. Naszą uwagę szczególnie przykuła metamorfoza uczestnika Hotelu Paradise. Pewien czas temu Przemek pochwalił się kolażem zdjęć, na których zaprezentował jak zmienił się na przełomie 8 lat. Przemek nie tylko wydoroślał, ale i popracował nad swoją sylwetką. Jego metamorfoza pokazuje, że ciężka aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie nie idą na marne, a efekty mówią same za siebie. Zobaczcie, bo zmiana jest ogromna!

Przemek nowy uczestnik Hotelu Paradise
Metamorfoza Przemka Farbotko
Przemek na starych zdjęciach
Przemek Farbotko kiedyś a dziś

Jak podoba się Wam metamorfoza Przemka z Hotelu Paradise? Jesteście ciekawi, jago udziału w reality-show?

Źródło: Instagram Przemka Farbotko, Hotelu Paradise

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Moda i uroda

Do góry