Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4: Szokujące wyznanie Wiktorii! Nowa uczestniczka walczyła z ciężką chorobą

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise.

Zdrowie i dieta

„Hotel Paradise 4: Szokujące wyznanie Wiktorii! Nowa uczestniczka walczyła z ciężką chorobą

Wiktoria dołączyła do uczestników 4. edycji Hotelu Paradise i już na początku podzieliła się swoją smutną historią. Jak się okazuje 23-latka, która zachwyca swoją wysportowaną sylwetkę jakiś czas temu miała poważne problemy zdrowotne. Jak udało się jej pokonać chorobę, z którą zmaga się wielu ludzi?

Hotel Paradise 4

Jesienne ramówki poszczególnych stacji wystartowały i tym samym na naszych ekranach pojawiły się kolejne edycji randkowych reality-show. Jednym z najbardziej popularnych jest Hotel Paradise. Czwarta edycja tak samo, jak poprzednia nagrana została na rajskim Zanizbarze, a zasada programu jest prosta – single wracają do domu.

W ostatnich odcinkach do zanzibarskiego hotelu weszła 23-letnia Wiktora, która swoją sylwetką wzbudziła kompleksy nawet u mężczyzn. Wysportowana blondynka mnóstwo czasu spędza na siłowni i bierze udział w kolejnych konkursach bikini fitness.

Wiktoria z Hotelu Paradise.
Wiktoria jest Mistrzynią Polski w bikini fitness.

Wiktoria już na samym początku opowiedziała o chorobie, z którą się zmagała. Jak wyznała, to właśnie siłownia, dieta i stały plan pozwoliły jej wrócić do zdrowia.

Na co chorowała Wiktoria z Hotelu Paradise?

Wiktoria pomimo swojego młodego wieku ma już ciężkie chwile za sobą. 23-latka przez sześć lat zmagała się z anoreksją i przez to musiała iść na leczenie w ośrodku zamkniętym:

„Moja przygoda z bikini fitness zaczęła się od zaburzeń odżywiania. Bo chorowałam przez sześć lat na anoreksję. Kiedy pracowałam na recepcji w klubie fitness, poznałam dziewczynę, która szykowała się do zawodów. Jak zobaczyłam jej figurę i popatrzyłam na swoją, to stwierdziłam, że ja nie wyglądam dobrze. Jadąc na leczenie, wiedziałam już, że jak wyjdę stamtąd, to chciałabym stanąć na scenie”– wyznała w programie.

Wiktoria z Hotel Paradise 4.
Wiktoria przez 6 lat walczyła z anoreksją.

Anoreksja dotyka coraz większej liczby osób szczególnie w młodym wieku. Wiktoria, aby poradzić sobie z chorobą zdecydowała się na zmianę swojego życia o 180 stopni. Jak mogliśmy usłyszeć, to właśnie brak wyznaczonych celów może spowodować, że choroba powróci:

„To mnie trzyma. Tym bardziej że boję się, że jak nie będę miała swojego stałego planu, to choroba może wrócić. No bo takie zaburzenia zostają na zawsze”.

Jesteśmy pełni podziwu dla Wiktorii, która pokazała wielu ludziom, iż z anoreksją można wygrać za pomocą swoich marzeń i celów!

Zobacz także: Stare zdjęcia Wiktorii! Jak kiedyś wyglądała?

Spodziewaliście się, że za perfekcyjną sylwetką Wiktorii kryje się drugie dno?

Źródło: Instagram Hotel Paradise / Wiktoria Gąsior

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Zdrowie i dieta

Do góry