“Hotel Paradise 4”: Wiktoria ma zjawiskową figurę, jednak nie zawsze tak wyglądała! Zobaczcie stare zdjęcia!

6 września 2021
Przez: : M.J

Wiktoria Gąsior, która dołączyła do uczestników czwartej edycji Hotelu Paradise już od samego początku zachwyciła wszystkich swoim wyglądem. W sieci jednak znajdziemy zdjęcia z przeszłości 23-latki, na których ciężko ją rozpoznać. Zobaczcie, stare zdjęcia Wiktorii z Hotel Paradise 4.

Hotel Paradise 4

Od 30 sierpnia 2021 roku na naszych ekranach możemy śledzić już 4. sezon Hotelu Paradise. Na Zanzibar przyleciało kilkunastu singli, którzy w programie będą walczyli o zdobycie głównej nagrody, którą jest 100 tysięcy złotych.

Pierwsze Rajskie Rozdanie przysporzyło nam sporo emocji, gdyż z programem pożegnał się Giovanni. Włoski temperament nie opuszczał Gio do samego końca, a atmosfera w hotelu była coraz bardziej napięta. Choć Giovanni na długo zapadnie w pamięci widzów, to produkcja nie pozwala nam się nudzić, bo w programie pojawiła się nowa uczestniczka.

Zobacz także: Karkołomna kłótnia w Hotelu Paradise 4! Co zrobi Giovanni?

Wiktoria jest 23-latką, która na swoim koncie ma mnóstwo tytułów w bikini fitness. Do programu weszła z przytupem organizując dla męskiej części uczestników wyczerpujący trening na plaży. Pierwsze co rzucało się w oczy, to wysportowana sylwetka Wiktorii, jednak jak sama podkreśliła, dla niej ciało nie jest obiektem erotycznym, ale obiektem jej ciężkiej pracy.

Wiktoria Gąsior
Wiktoria jest Wicemistrzynią Świata i Mistrzynią Polski w bikini fitness.

Na Instagramie 23-latki możemy znaleźć jej zdjęcia z przeszłości. Jak wyglądała, zanim zaczęła swoją przygodę z fitnessem?

Stare zdjęcia Wiktorii z Hotel Paradise 4

Wiktoria z wielkim zaangażowaniem prowadzi swój profil, na którym znajdziemy mnóstwo zdjęć jej wyrzeźbionej sylwetki. Sama chętnie również namawia internautów do aktywnego trybu życia. Uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise kiedyś wyglądała zupełnie inaczej. Zobaczcie zdjęcie, które udało nam się znaleźć w sieci!

Wiktoria z Hotel Paradise 4.
Wiktoria Gąsior.
Stare zdjęcie Wiktorii z Hotel Paradise.
23-latka była brunetką.
Wiktoria z Hotel Paradise.
Wiktoria na początku swojej przygody z bikini fitness.

Musicie przyznać, że na przestrzeni lat Wiktoria przeszła sporą metamorfozę. Jak poradzi sobie w Hotelu Paradise? Czy znajdzie w programie swoją drugą połówkę?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej