“Hotel Paradise 4”: Vanessa i Mati nie będą w finale? Kolejne spekulacje internautów!

1 grudnia 2021
Przez: : M.S.

6 grudnia widzowie poznają zwycięską parę Hotelu Paradise 4. Jednak internauci twierdzą, że wśród finalistów zabraknie Mateusza i Vanessy. Czy rzeczywiście jedna z najmocniejszych par odpadnie tuż przed ostatnią Pandorą?

Wiki i Miłosz pożegnali się z Hotelem Paradise

Vanessa i Mateusz to para, która tworzyła parę w Hotelu Paradise od samego wejścia 22-latki. Piękna brunetka od razu zainteresowała się Mateuszem i to jego wybrała na swojego partnera, tym odbijając go Natce, która musiała opuścić program. Ich relacja miała krótką przerwę, gdy podczas jednego z Rajskich Rozdań Vanessa podeszła do Łukasza, a Sara wybrała wtedy Matiego. Jednak ich rozłąka nie trwała długo, gdyż podczas kolejnej eliminacji Vanessa i Mateusza wrócili do siebie.

Kolejnym razem jedna z najmocniejszych par nie dzieliła sypialni wtedy gdy została zablokowana. Wtedy Mateusz przez kilka dni był w parze z Wiki, a Vanessa z Miłoszem.

Ostatnie dni w Hotelu Paradise 4 pokazały, że rywalizacja pomiędzy uczestnikami jest zacięta i każdy z nich liczy na wygraną. Mieszkańcom hotelu udziela się duch walki i od początku tygodnia finałowego dało się wyczuć lekko napiętą atmosferę.

Finał Hotelu Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już 6 grudnia poznamy zwycięzców 4. edycji programu. W ostatnim odcinki, po nieudanej konkurencji z programem musieli pożegnać się Wiktoria i Miłosz, a ich odejście wzbudziło w widzach sporo emocji.

Zobacz także: Wiki i Miłosz skomentować swoje odejście

Fani programu ubolewali, że najlepsza para, którą połączyło prawdziwe uczucie nie miała szansy zawalczyć w finale.

Wiki i Miłosz pożegnali się z Hotelem Paradise

Vanessa i Mateusz odpadną z Hotelu Paradise 4?

W programie pozostały cztery pary, jednak teraz w każdym odcinku aż do finału, z hotelem będzie żegnać się jedna z nich. W wielkim finale zmierzą się dwa duety. Które pary będą w finale?

Wiele mówi się o tym, że z programem tuż przed finałem pożegnają się Vanessa i Mateusz. Internauci spekulują, że w finale zabraknie jednej z najmocniejszych par. Na profilu Hotelu Paradise 4 roi się od komentarzy sugerujących, że Vanessa i Mati nie będą mieli szansy powalczyć o główną wygraną.

Czy rzeczywiście jedna z najsympatyczniejszych par będzie musiała opuścić Hotel Paradise 4 tuż przed ostatnią Pandorą?

O tym widzowie dowiedzą się już w kolejnym odcinku Hotelu Paradise 4!

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej