„Hotel Paradise4 ”: Wiktoria i Miłosz komentują swoje odejście. To jeszcze nie koniec? Wiemy, czy wrócą!

1 grudnia 2021
Przez: : W.M.

W ostatnim odcinku Hotel Paradise Wiktoria i Miłosz przegrali jedną z konkurencji. Konsekwencje były dla nich wyjątkowo bolesne i para musiała opuścić rajski hotel. Teraz uczestnicy komentują swoje odejście. Wrócą do programu?

Wiki i Miłosz odpadli z rajskiego hotelu

Po rajskim rozdaniu, podczas którego z programem pożegnać musiał się Łukasz, uczestnicy rozpoczęli tydzień finałowy. Tylko dwie z par, które pozostały w Hotelu Paradise, mogły dostać się do finału.

Pierwszą konkurencją dla uczestników był test wiedzy. W quizie największą elokwencją wykazali się Nana i Łukasz, a zdecydowanie najsłabiej na pytania odpowiadali Inga i Janek. To nie był jednak koniec zmagań dla mieszkańców hotelu. Wieczorem prowadząca Klaudia El Dursi ponowie pojawiła się w hotelu i zorganizowała uczestnikom „igrzyska”. Po konkurencji, w której liczył się zarówno krótki czas przejścia toru, jak i umiejętne rozwiązywanie zagadek, zagrożone były dwie pary – Inga i Janek oraz Miłosz i Wiktoria, którzy źle ułożyli hasło z liter.

Ostatecznie z programem musieli pożegnać się Miłosz i Wiki, ponieważ mieli gorszy czas przejścia toru.

Wiktoria i Miłosz wrócą do Hotelu Paradise?

Widzowie, którzy śledzą odcinki Hotel Paradise, nie ukrywali swojego rozgoryczenia odejściem z programu swojej ulubionej pary. Czy jest jednak szansa, że Wiki i Miłosz wrócą do rajskiego hotelu?

Pod emocjonującym odcinku Hotel Paradise Wiktoria napisała na swoim profilu krótkie podziękowania dla swojego programowego partnera. 23-latka podkreśliła, że dzięki Miłoszowi, chciała być częścią rajskiego hotelu.

„Dziś z mężusiem @mily_mo_ wyjeżdżamy na wycieczkę ✈️

Tym razem do Warszawy 🇵

Dziękuje Ci za wszystko Miłosz.

Dzięki Tobie chciałam być częścią @hotelparadise.tvn7” – napisała Wiktoria

Wiktoria i Miłosz
Wiktoria i Miłosz odpali z Hotelu Paradise

Na profilu Miłosza także pojawił się wpis. Uczestnik Hotel Paradise podziękował wszystkim i zdradził, że więcej nie wrócą już do programu!

„Więcej nie wrócimy, nie martwcie się! 😅

Dziękujemy za wspólne chwile wszystkim, którzy nam dopingowali!

Przygoda życia!♥️

Wracamy do Polszy z tarczą!

@wiktoria_gasior”

Oczywiście Wiktoria i Miłosz pojawią się jeszcze w odcinku finałowym Hotel Paradise, w którym głosować będą na zwycięzców. Żałujecie, że para ta nie wygra reality-show?

źródło: Instagram Hotel Paradise/Wiktoria Gąsior/Miłosz Pesta

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej