,,Hotel Paradise 4’’: Vanessa ma nowego chłopaka? Udostępniła wspólne zdjęcie!

30 grudnia 2021
Przez: : KS

Mimo, że czwarta edycja programu Hotel Paradise dobiegła już końca, jej finał zostanie w pamięci widzów na długo. Ich sympatię zyskali także niektórzy z uczestników, tak jak między innymi Vanessa Wietrzyk. Okazuje się, że choć nie znalazła miłości przed kamerami, wszystko wskazuje na to, że jej serce jest już zajęte!

Vanessa Hotel Paradise 4

Uczestniczka 4. edycji randkowego show TVN 7 bardzo szybko została okrzyknięta jedną z najpiękniejszych kobiet we wszystkich edycjach Hotel Paradise. Ponadto, zyskała dużą sympatię zarówno ze strony pozostałych uczestników, jak i widzów, którzy na bieżąco śledzili wydarzenia na Zanzibarze.

Mimo to, że piękna brunetka zapadła w pamięć fanom programu, nie udało jej się wygrać programu. Jednakże, po powrocie do Polski wszystko wskazywało na to, że relacja z Mateuszem Milem, która rozpoczęła się jeszcze w Hotelu Paradise zmierza w dobrym kierunku. Niestety, ostatecznie ich drogi na dobre się rozeszły.

Uczestnicy Hotel Paradise 4 starali się zbudować silniejszą więź jeszcze przez jakiś czas po programie. Vanessa wyznała, że nie ma między nimi złej krwi, a ich relacje pozostaną na stopie przyjacielskiej.

Zobacz także: Związek Vanessy i Mateusza z Hotel Paradise 4 nie przetrwał

Vanessa z Hotel Paradise 4 ma nowego chłopaka?

Duże zainteresowanie internautów Vanessa wzbudziła publikując wymowne zdjęcie na swoim profilu na Instagramie. Mianowicie, udostępniła tam fotografię z wakacji, gdzie odpoczywa u boku tajemniczego mężczyzny. Niestety, nie widać go całego. Jednakże, można domyślać się, że łączy ich bliższa relacja. Wszystko dlatego, że na zdjęciu byłej uczestniczki Hotel Paradise widać, jak trzymają się za ręce.

Vanessa Hotel Paradise 4
Zdjęcie Vanessy z tajemniczym mężczyzną

Myślicie, że Vanessa będzie starała się utrzymać nową relacje z dala od mediów? Czy jednak wkrótce pochwali się swoim towarzyszem w całej okazałości?

Jeśli to faktycznie nowy ukochany Vanessy z Hotel Paradise 4, oczywiście życzymy im dużo szczęścia i miłości!

źródło: Instagram Vanessy Wietrzyk

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej