Połącz się z nami

„Hotel Paradise 4”: Vanessa i Mateusz są razem po programie? Już wszystko wiadomo…

Mateusz i Vanessa z programu Hotel Paradise.

Z życia gwiazd

„Hotel Paradise 4”: Vanessa i Mateusz są razem po programie? Już wszystko wiadomo…

Mateusz i Vanessa byli jedną z najmocniejszych par w Hotelu Paradise. Choć wielu widzów liczyło, że to oni staną na Ścieżce Lojalności, to para odpadła tuż przed wielkim finałem. Czy ich relacja przetrwała również poza murami zanzibarskiego hotelu? Przekonajcie się.

Hotel Paradise 4

Można śmiało powiedzieć, że Vanessa i Mateusz byli ulubieńcami widzów. Swoją wspólną drogę w Hotelu Paradise rozpoczęli podczas jednego z Rajskich Rozdań, kiedy Vanessa na swojego partnera wybrała właśnie Mateusza. Choć tym samym to Natka, musiała opuścić zanzibarski hotel, to dość szybko pomiędzy tą dwójką zaczęło iskrzyć.

Choć ich droga w programie nie była usłana różami i kilkakrotnie dzielili pokoje z innymi uczestnikami, to koniec końców dotarli razem do tygodnia finałowego. Odpadli przed ostatnią Puszką Pandory decyzją Ingi, Nany i Łukasza. Uczestnicy nie ukrywali, że mają żal do Ingi, którą uważali za swojego sprzymierzeńca. Byli wręcz pewni, że to właśnie im należy się finał.

Zobacz także: Vanessa nie ukrywa, że ma żal do Ingi!
Zobacz także: Inga zdradziła, dlaczego wyrzuciła z programu Matiego i Vanessę.

Vanessa i Mateusz z programu Hotel Paradise.
Para odpadła tuż przed wielkim finałem.

Czy po powrocie z Zanzibaru relacja tej dwójki pogłębiła się? A może każdy z nich poszedł w swoją stronę? Zobaczcie, jak potoczyły się losy pary z Hotelu Paradise.

Związek pary z Hotelu Paradise przetrwał?

Vanessa po finałowym odcinku zdecydowała się w końcu skomentować swoją relację z Mateuszem. Jak słyszymy, próbowali oni stworzyć związek po wyjściu z Hotelu Paradise, niemniej jednak nie udało się im. Była uczestniczka w rozmowie z reporterką portalu Party, zdradziła nieco więcej szczegółów na ten temat.

„Generalnie po wyjściu z Hotelu Paradise budowaliśmy relację przez kilka ładnych miesięcy. Ale ostatecznie tworzymy tą relację na płaszczyźnie przyjacielskiej” – powiedziała Vanessa.

Jak również dodała, nie ma żalu do Mateusza i choć nie wyszło im w związku to nadal pozostają przyjaciółmi.

Przypomnijmy, że od powrotu uczestników 4. edycji programu z Zanzibaru minęło już 9 miesięcy. Choć Vanessa i Mati starali się być razem, to jak wiadomo normalne życie często weryfikuje uczucia, które narodziły się w programach typu reality-show. Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć zarówno Vanessie, jak i Mateuszowi wszystkiego, co najlepsze!

Spodziewaliście się, że Vanessa i Mati nie będą razem?

Źródło: Instagram

Kliknij, aby dodać komentarz

Zostaw odpowiedź

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Więcej w Z życia gwiazd

Do góry