„Hotel Paradise 4”: Miłosz i Wiktoria odpadną przed finałem? Internauci mają swoją teorię

30 listopada 2021
Przez: : J.J

W Hotelu Paradise 4 odbyło się ostatnie Rajskie Rozdanie, które jednocześnie otworzyło finałowy tydzień. Która z pięciu par na pewno nie dostanie się do finału Hotelu Paradise? Widzowie już wiedzą. Zobaczcie!

Hotel Paradise – Ostatnie Rajskie Rozdanie

Im bliżej finału tym atmosfera w Hotelu Paradise robi się coraz bardziej napięta. W ostatnich odcinkach z programem pożegnała się Inga, która niedługo na nowo zawitała w hotelu z Jankiem. Skład uczestników zasilili również Łukasz i Mike. Łuki pomimo zawziętej walki i chęci pozostania w hotelu odpadł z ręki Sary na ostatnim Rajskim Rozdaniu.

Wielkimi krokami zbliżamy się do finału, w którym o przejście Rajską Ścieżką i nagrodę główną zawalczy pięć par. W finałowym tygodniu czwartej edycji Hotelu Paradise 4 zobaczymy:

1. Łukasza i Nanę
2. Miłosza i Wiktorię
3. Mateusza i Vanessę
4. Janka i Ingę
5. Mike’a i Sarę

Zobacz także: Jak przebiegło ostatnie Rajskie Rozdanie

Miłosz i Wiktoria dojdą do finału?

Każdy widz programu Hotel Paradise wie, że Wiktoria i Miłosz otrzymali już szansę ponownego powrotu i walki o finał. Choć ich relacja bywała przewrotna wiele osób kibicuje tej dwójce.

Czy Miłosz i Wiktoria dotrą do finału programu Hotelu Paradise? Internauci mają swoją teorię. Wielu z nich uważa, że to właśnie ta dwójka jako pierwsza opuści finałowy tydzień i tym samym pożegna się z nadzieją na wygraną.

Zobaczcie, to tylko nieliczne z komentarzy, w których widzowie sugerują, że przygoda Wiktorii i Miłosza w Hotelu Paradise 4 dobiegła końca.

Hotel Paradise 4
Widzowie na temat Wiktorii i Miłosza
Hotel Paradise 4
Wika i Miłosz odpadną z Hotelu Paradise?

Zobacz także: Miłosz i Wika są razem po programie?

A Wy, jak myślicie?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej