„Hotel Paradise 4”: Wiktoria dokonała wyboru. Kto został nową singielką?

9 września 2021
Przez: : W.M.

W najnowszym odcinku Hotel Paradise Wiktoria w końcu przestała być singielką. Kim jest jej nowy partner i który związek rozbiła nowa uczestniczka rajskiego hotelu?

Wiktoria w Hotelu Paradise

Atmosfera w Hotelu Paradise z odcinka na odcinek robi się coraz bardziej gorąca. Niedawno do uczestników dołączyła Wiktoria. Wejście 23-latki do hotelu nie przeszło bez echa. Dziewczyny poczuły zagrożenie, natomiast panowie, nie ukrywali, że atrakcyjna blondynka zrobiła na nich wrażenie.

W ostatnim odcinku Wiktoria razem z pozostałymi dziewczynami udały się busem w miejsce, gdzie czekała na nie Klaudia El Dursi. Prowadząca ogłosiła konkurencję, w której wygraną była randka dla Wiktorii z chłopkami. Ta dziewczyna, która podczas rywalizacji szybciej wpadła do wody, przegrywała i wówczas partner przegranej mógł udać się na randkę z nową uczestniczką. Wiktoria wygrała prawie wszystkie pojedynki. Pokonać 23-latkę zdołała Natka, co oznaczało, że Darek jako jedyny nie wybrał się na wycieczkę, podczas której uczestnicy nurkowali w oceanie.

Darek, nie ukrywał, że jest zawiedziony tym, że nie mógł bliżej poznać Wiki. Sytuacja pomiędzy tą dwójką zrobiła się coraz bardziej napięta, a partnerzy pałali do siebie coraz większą niechęcią.

Która dziewczyna została singielką?

Po randce Wiktorii z Kubą, Łukaszem, Przemkiem oraz Miłoszem, panowie mieli się zdeklarować, czy chcą zmienić parę. Uczestnicy zainteresowani bliższym poznaniem Wiktorii musieli zostawić w woreczku serce ze swoim imieniem. Okazało się, że nowa mieszkanka rajskiego hotelu otrzymała tylko jedno serce, które należało do… Kuby.

Tym samym nową singielką w Hotelu Paradise została Maria, która czuła się mocno rozczarowana podejściem Kuby.

Czy Maria zamieszka w singlówce na dłużej? Wkrótce pary, ponownie mogą się zmienić, gdyż Klaudia El Dursi zabrała uczestników na plażę, gdzie czekało ich kolejne zadanie. Mieszkańcy musieli odwzorować z piasku ich hotel z aktualnymi parami w pokojach. Jednak na koniec singielka mogła dokonać dwóch roszad. Czy Maria zechce ponownie zostać partnerką Kuby, a może postanowi rozdzielić inne pary? O tym przekonamy się w kolejnym odcinku Hotel Paradise.

źródło: Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz