Wiktoria Gąsior: [wiek, Hotel Paradise, fitness, Instagram]

6 września 2021
Przez: : KS

Wiktoria Gąsior to kolejna singielka, która zdecydowała się przeżyć niezapomnianą przygodę w programie Hotel Paradise. Być może nowa piękna uczestniczka namiesza także w dotychczasowych parach. Sprawdźmy, co o niej wiadomo i czym zajmuje się na co dzień!

Wiktoria Gąsior: wiek

Wchodząc do programu Wiktoria, tak jak każdy z nowych uczestników czwartej edycji programu Hotel Paradise zdradzi na swój temat kilka podstawowych informacji. Mianowicie, dziewczyna wyjawi, iż ma 23 lata. A więc jest jedną z młodszych singielek w urokliwym hotelu na Zanzibarze.

Wiadomo również, że 23-latka na co dzień mieszka  w Warszawie. Patrząc na jej sylwetkę, na pewno nikogo nie zdziwi fakt, że ma dużo wspólnego ze sportowym trybem życia. Okazuje się, że od zawsze uwielbiała aktywność fizyczną i zdecydowanie nie należała do grona uczniów, którzy uciekali z lekcji wychowania fizycznego. Jest trenerką personalną.

Wiktoria Gąsior Hotel Paradise
Czy Wiktoria Gąsior znajdzie miłość w Hotel Paradise 4?

Zobacz także: Co wiemy o Giovannim Esposito z Hotel Paradise 4?

Wiktoria Gąsior: fitness

Niewątpliwie, wiele osób może zdziwić fakt, że Wiktoria zaczęła ćwiczyć na siłowni już jako 13-latka. Jako nastolatka cierpiała na zaburzenia odżywiania, lecz zdecydowała się poddać leczeniu. Po zakończeniu terapii wiedziała, że chce rozpocząć przygodę ze sportami sylwetkowymi.

Aktualnie, Wiktoria na swoim koncie ma wiele sukcesów w tej dziedzinie. Między innymi, jest Wicemistrzynią Świata oraz Mistrzynią Polski w kategorii bikini fitness.

Wiktoria Hotel Paradise
Wiktoria Hotel Paradise 4.

Wiktoria Gąsior: Hotel Paradise

Atmosfera w czwartej edycji programu Hotel Paradise rozgrzewa się z odcinka na odcinek. Możemy być pewni, że jeszcze goręcej stanie się, gdy do programu wejdzie piękna 23-letnia singielka. Być może Wiktorii uda się znaleźć tam mężczyznę, z którym zbuduje głębszą relację.

Zobacz także: Bulwersujące zachowanie Wiktorii Gąsior w Hotelu Paradise!

Dziewczyna podkreśla, że jej ciało często zawstydza mężczyzn. Być może ze względu na to, z żadnym nie udało jej się jeszcze związać na stałe.

Wiktoria Gąsior: Instagram

Wiktoria z Hotel Paradise 4 prowadzi swój profil na Instagramie pod nazwa @wiktoriagasior_ifbbpro. Jej aktywność na chwilę obecną śledzi tam ponad 175 tysięcy użytkowników.

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej