“Hotel Paradise 4”: Wiktoria Gąsior już nie jest blondynką! Totalna metamorfoza!

16 listopada 2021
Przez: : J.J

Wiktoria Gąsior pochwaliła się obserwatorom swojego profilu, efektami wizyty u fryzjera. Uczestniczka najnowszej edycji Hotelu Paradise nie tylko zdecydowała się na diametralną zmianę koloru ale i zapowiedziała kolejne poprawki w wyglądzie, które mają pomóc powrócić jej do naturalnej wersji siebie.

Co wiemy o Wiktorii Gąsior?

Wiktoria Gąsior to jedna z uczestniczek programu Hotel Paradise, która bez wątpienia zostanie zapamiętana przez widzów reality-show. Kiedy weszła do programu nie miała łatwego życia. Wiktoria nie została miło przywitana przez grupę, a następne wydarzenia w rajskim hotelu sprawiły, że zrobiło się o niej bardzo głośno.

Decyzją Miłosza, Wiktoria musiała opuścić hotel. Niemniej jednak produkcja szybko zapewniła jej powrót. Wika wybaczyła swojemu partnerowi i została na nowo sparowana z Miłoszem.

Ich szczęście jednak nie trwało długo. Wiktoria i Miłosz ponownie zostali rozdzieleni. Najpierw Miłosz pożegnał się z programem a niedługo później decyzją nowego uczestnika to Wika musiała opuścić raj. Jednak ku zaskoczeniu widzów i pozostałych uczestników, jeszcze w ten sam wieczór Wiktoria i Miłosz wrócili do hotelu jako para i dalej obecni są w grze o wielki finał.

Zobacz także: Wiktoria i Łukasz z Hotelu Paradise są parą?

Zobacz także: Miłosz zdradził, jak wygląda jego relacja z Wiką

Wiktoria została brunetką

Wiktoria prowadzi aktywnie swój profil w mediach społecznościowych, gdzie dzieli się z fanami przeróżnymi treściami. Publikując swoje najnowsze zdjęcia zaskoczyła obserwatorów.

Wika wybrała się do fryzjera, gdzie diametralnie zmieniła kolor swoich włosów. Jak się okazuje, uczestniczka reality-show zrezygnowała z blondu i wracając do swojego naturalnego koloru została brunetką.

To nie jedyna zmiana w życiu Wiktorii. Uczestniczka Hotelu Paradise zdradziła, że dopiero teraz zrozumiała, że nie jest sobą:

„Nie akceptowałam siebie. To wynika z wielu traum życiowych, które przeszłam.
Zmieniłam się. Stworzyłam nową Wiktorię..
Ostatnio stanęłam przed lustrem. Stałam przed nim z 30 min i patrzyłam się na siebie.
Dopiero wtedy do mnie dotarło, że przez to co przeszłam w młodości i później, przez wyizolowanie i ciągłą potrzebę „pokazania swojej wartości” zabłądziłam..
Mówiłam do siebie: CO TY MASZ NA GŁOWIE?
CO TY MASZ Z USTAMI??
TO NIE JEST WIKTORIA GĄSIOR, TYLKO ZUPEŁNIE INNA OSOBA!”

To wszystko skłoniło ją do zmiany koloru włosów i pożegnania się z blondem. Jak się okazuje, w najbliższym czasie zdecyduje się również rozpuścić kwas z ust oraz będzie chciała poddać się operacji, która pomoże naprawić je biust.

Wiktoria z Hotelu Paradise
Wiktoria z Hotelu Paradise została brunetką

Jak podoba się Wam nowy kolor Wiktorii? Zmiana na plus?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior, Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej