„Hotel Paradise 4”: Wiktoria planuje kolejną operację plastyczną. To będzie poważny zabieg

28 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Wiktoria była jedna z najbardziej kontrowersyjnych uczestniczek Hotel Paradise. Mimo że od emisji programu minęło już kilka miesięcy, jej osoba wziąć wzbudza sporo emocji wśród fanów reality-show. Okazuje się, że Gąsior szykuje się do kolejnej operacji plastycznej.

Wiktoria Gąsior
Wiktoria w Hotel Paradise

Hotel Paradise

Na początku grudnia 2021 roku widzowie, którzy śledzili czwartą edycję Hotel Paradise, oglądać mogli finałowy odcinek, w którym w końcu poznali zwycięzców. Po kilku zaciętych tygodniach okazało się, że para, która wygrała reality-show, zostali Sara Jezuit i Michał Adamczyk.

Jedną z osób, która wzięła udział w tym sezonie, była także Wiktoria Gąsior. Nie da się ukryć, że pojawienie się 23-latkiw rajskim hotelu od początku wzbudzało mieszane uczucia pozostałych uczestników Hotelu Paradise. Wiki nie została ciepło przyjęta przez większość mieszkańców i przez kilka tygodni swojej obecności w programie musiała mierzyć się z nieprzychylnymi komentarzami i próbami wyeliminowania jej z programu. Co ciekawe, Gąsior aż dwukrotnie odpadła i następnie ponownie przywrócona została do rywalizacji w reality-show, jednak w parze z Miłoszem, ostatecznie tuż przed wielkim finałem zakończyła swój udział w Hotelu Paradise.

Zobacz także: Wiki z Hotel Paradise potwierdziła rozstanie z nowym chłopakiem.

Jeszcze w trakcie emisji Hotel Paradise 4 jej osoba wzbudzała wyjątkowe emocje także wśród widzów, którym nie podobało się, w jaki sposób traktowana jest przez innych uczestników programu. Sama Wiktoria nie ukrywała, że nie utrzymuje kontaktu z resztą grupy, a sam udział w Hotelu Paradise kosztował ją sporo zdrowia i aktualnie leczy się psychiatrycznie.

Wiktoria Gąsior Hotel Paradise
Wiki z Hotel Paradise

Wiktoria po programie

Wszystko wskazuje na to, że Wiktoria postanowiła zostawić przeszłość za sobą i skupia się na tym, co dzieje się tu i teraz. 23-latka aktywnie prowadzi swój profil w mediach społecznościowych, dzięki temu fani na bieżąco wiedzą, co dzieje się w jej życiu.

Jeszcze podczas pobytu w rajskim hotelu Wiktoria Gąsior nie ukrywała, że ingerowała w swoją urodę. Poza powiększeniem ust kiedyś zoperowała także biust. Niestety zabieg ten nie zakończył się dla niej szczęśliwie. Już wówczas Wiki zdradziła, że operacja była nieudana i ze względu na pęknięty implant, będzie musiała ponownie przejść zabieg.

Była uczestniczka Hotelu Paradise zdradziła swoim obserwatorom, że niedługo będzie musiała poddać się ponownej operacji biustu.

“Prawy implant jest pęknięty. Lewy w ogóle się nie przyjął i jest całkowicie pokryty blizną. Operacja będzie poważna. Trzeba usunąć całą bliznę i wymienić implanty. Tydzień po operacji będę chodzić z drenami.” – zdradziła

Wiktoria Gąsior przejdzie operację
Wiktoria o operacji biustu
Wiki Hotel Paradise
Wiktoria o operacji biustu

Okazuje się, że Wiktoria ma już wyznaczona datę zabiegu i następna operacja czeka ją już w kwietniu.

źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej