“Hotel Paradise 4”: Wiktoria rozstała się ze swoim nowym chłopakiem!

25 stycznia 2022
Przez: : M.S.

Kilka dni temu była uczestniczka reality-show pochwaliła się swoja nową miłością. Niestety ta relacja nie przetrwała, gdyż Wiktoria Gąsior rozstała się ze swoim partnerem, co sama potwierdziła!

Wiktoria ma nową miłość!

Wiktoria Gąsior to jedna z barwniejszych postaci Hotelu Paradise 4. Uczestniczka randkowego reality-show stworzyła relację z Miłoszem i chociaż początkowo w ich znajomości brakowało zaufania, po wielu perypetiach i zaskakujących sytuacjach Wikę i Miłosza połączyło uczucie, które pielęgnowane było także po powrocie do Polski.

Wiktoria i Miłosz z Hotelu Paradise.
Wiktoria i Miłosz w Hotelu Paradise 4

Niestety, drogi tej pary rozeszły się w czerwcu ubiegłego roku, zanim 4. edycja została wyemitowana w telewizji. Chociaż wielu fanów programu kibicowało Wiktorii i Miłoszowi, ich związek należał już do przeszłości. W międzyczasie Wiktoria kilkukrotnie wypowiadała się na temat swojej relacji z Miłoszem, mężczyzna natomiast zapewniał, że temat jest już dawno zamknięty. Aktualnie hotelowa para nie ma ze sobą kontaktu i każdy układa sobie życie w pojedynkę.

Kilka dni temu, Wiktoria pochwaliła się na swoim InstaStory filmikiem, na którym spaceruje w objęciach tajemniczego mężczyzny i po chwili go całuje. Gąsior wybrała się ze swoim nowym partnerem wybrała się do Zakopanego, jednak ich szczęście chyba nie trwało zbyt długo.

Zobacz także: Kim jest nowy partner Wiktorii Gąsior?

Wiktoria Gąsior z chłopakiem.
Wiktoria Gąsior z nowym chłopakiem

Wiktoria Gąsior rozstała się z nowym chłopakiem!

Niestety, związek Wiktorii nie przetrwał, a jej chłopak zostawił ją w górskim kurorcie, a sam wrócił do domu. W swojej relacji na Instagramie mężczyzna napisał:

Tak się kończą wyskoki z “koleżanką”…

Zaniepokojeni fani zapytali Wiktorii, jak się odniesie do słów swojego partnera. Gąsior przyznała, że rozstała się z nowym ukochanym. Internautka zapytała, czemu Piotrek wyjechał:

“Bo się rozstaliśmy” – odpowiedziała Wiktoria.

Niedługo potem uczestniczka Hotelu Paradise 4 zamieściła na swoim InstaStory relację, w której udostępniła piosenkę zespołu Happysad – Zanim pójdę.

Trzeba przyznać, że Wiktoria nie ma zbyt dużego szczęścia w miłości. Mamy jednak nadzieję, że uczestniczka Hotelu Paradise w końcu odnajdzie swoją drugą połówkę!

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej