„Hotel Paradise 4”: Wiktoria przeszła kolejną metamorfozę. Pochwaliła się nowym uśmiechem

22 listopada 2021
Przez: : W.M.

Wiktoria Gąsior to bez wątpienia jedna z najbardziej barwnych, ale i kontrowersyjnych uczestniczek czwartej edycji Hotel Paradise. 23-latka, której udział w programie, wzbudza ogromne emocje, pochwaliła się fanom nowymi zębami. Udana metamorfoza?

Wiki Hotel Paradise
Wiktoria Gąsior nowy uśmiech

Wiktoria Gąsior

Wiktoria Gąsior jest jedna z uczestniczek nowej edycji Hotel Paradise. 23-latka pojawiła się w rajskim hotelu już w trakcie trwania programu i w zasadzie od początku jej udział w show wzbudza ogromne emocje wśród fanów show. Wiki nie została zaakceptowana przez większość uczestników rajskiego hotelu. Widzowie, którzy śledzili odcinki reality-show, wielokrotnie sugerowali, że dziewczyna była nękana przez pozostałych mieszkańców hotelu, a sama produkcja nie reagowała na sytuację, w której znalazła się Wiktoria.

Zobacz także: Wiktoria z Hotel Paradise o nieznanych kulisach programu.

Niedawno po emisji jednego z odcinków Hotel Paradise rozemocjonowana Gąsior postanowiła zabrać głos i przyznała, że po udziale w programie nabawiła się ostrej nerwicy i jest pod ciągłą kontrolą psychoterapeuty i psychologa.

Nowy uśmiech Wiktorii Gąsior

Kilka dni temu uczestniczka Hotel Paradise przyznała się swoim licznym obserwatorom na Instagramie, że dotychczas nie akceptowała siebie, a przez chęć pokazania swojej wartości, zabłądziła i stworzyła osobę, którą wcale nie jest. Wiktoria postanowiła więc powrócić do naturalnej wersji siebie. Pierwszym etapem zmiany był powrót do naturalnego koloru włosów.

Teraz Gąsior postanowiła zainwestować w swój uśmiech i pochwaliła się obserwatorom nowymi zębami.

Chciałbym Wam pokazać efekt pracy pani Agaty, która pracowała nam moim zębami dobrych kilka godzin i sama jestem w szoku, że one tak wyglądają(…). Jestem po prostu zachwycona, brak mi słów.” – zwróciła się do internautów Wiki

Trudno nie zgodzić się z tym, że Wiktoria Gąsior z nowym hollywoodzkim uśmiech prezentuje się kwitnąco. Co sądzicie o tej zmianie?

Wiktoria Hotel Paradise
Wiktoria Gąsior z nowymi zębami
Wiktoria z Hotel Paradise
Wiktoria Gąsior z nowymi zębami

źródło: Instagram Hotel Paradise/Instagram Wiktoria Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej