“Hotel Paradise 4”: Wiktoria rozpuściła kwas w ustach. Teraz są naprawdę małe!

26 listopada 2021
Przez: : M.S.

Uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise zdecydowała się na zmianę wizerunku. Najpierw przefarbowała włosy, a teraz pozbyła się sporych ust. Wiktoria Gąsior zmniejszyła usta, a jak wygląda w nowym wydaniu?

Przemiana Wiktorii z Hotelu Paradise 4

Wiktoria Gąsior to bez wątpienia uczestniczka randkowego reality-show, która wzbudza najwięcej zainteresowania wśród widzów. Od samego początku jej wejścia do hotelu Wiki nie miała łatwo w raju. Pozostali mieszkańcy nękali ją i próbowali się jej pozbyć z programu. W ich intrygi wmieszany został również Miłosz, który tworzył z Wiktorią parę. To z jego ręki odeszła ona z hotelu.

Wiktoria od czasu powrotu do Polski aktywnie działa w social mediach. Dokładnie relacjonuje swoje życie codzienne i dzieli się z fanami swoimi emocjami. Ostatnio ujawniła, że od pewnego czasu zmaga się z problemami psychicznymi m.in nerwicą i z tego powodu musi zażywać leki. Za swój stan obwiniała produkcję programu, w którym wystąpiła kilka miesięcy temu.

Podkreśliła również, że od pewnego czasu przechodzi przemianę duchową i w związku z tym zdecydowała się na zmianę wizerunku, a raczej powrót do wygląda sprzed zabiegów kosmetycznych. W pierwszej kolejności Wiktoria przefarbowała włosy z blondu na ciemny brąz. Gąsior zaznaczyła, że nowy kolor włosów to powrót do przeszłości i zdradziła, że właśnie to jest ich naturalny odcień.

Wiktoria Gąsior zmniejszyła usta!

Zapowiedziała wtedy, że to jeszcze nie koniec przemian. Zwróciła uwagę na to, że nie wygląda zbyt naturalnie i nie przypomina dawnej siebie i kolejnym krokiem do zmiany miało być rozpuszczenie kwasu w ustach.

Jak się okazuje uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise nie rzuciła słów na wiatr i szybko przeszła do działania. Efektem zabiegu pochwaliła się na swoim Instagramie. Zobaczcie efekt! Usta Wiktorii są naprawdę dużo mniejsze!

Wiktoria zmniejszyła usta
Wiktoria Gąsior zmniejszyła usta

Nie da się ukryć, że zmiana jest spora i w nowej wersji Wiktoria rzeczywiście wygląda dużo naturalniej.

Zobacz także: Wiktoria zrobiła sobie zęby

Jak Wam się podoba nowa odsłona Wiiki?

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej