„Hotel Paradise 4”: Wiktoria Gąsior ma chłopaka! Mamy zdjęcia!

22 stycznia 2022
Przez: : M.J

Wiktoria na swoim profilu w mediach społecznościowych w końcu pochwaliła się, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Uczestniczka 4. edycji Hotelu Paradise już nie ukrywa, że jest zakochana. Zobaczcie, jak wygląda jej ukochany!

Wiktoria Gąsior z Hotelu Paradise

Choć czwarta edycja reality-show Hotel Paradise już dawno dobiegła końca to nadal nie milkną echa na temat uczestników programu stacji TVN. Jedną z jego uczestniczek była Wiktoria Gąsior, która na Zanzibarze spędziła sporo czasu. Przypomnijmy, że dziewczyna z programem pożegnała się tuż przed wielkim finałem.

Zapewne wierni widzowie tego reality-show doskonale pamiętają, jak potoczyły się losy Wiki w Hotelu Paradise. Nie da się ukryć, że jej udział w programie przysporzył widzom mnóstwa emocji. Choć, jak pamiętamy nie miała tam łatwo, to nawiązała bliską relację z Miłoszem, z którym wydawało się, że ma szansę również zbudować udany związek po powrocie do kraju. Jak już wiemy, Wiktoria i Miłosz rozstali się. Co więcej, Gąsior ostatnio udzieliła szokującego wywiadu, w którym zdradziła, co tak naprawdę poróżniło ją z resztą uczestników 4. edycji Hotelu Paradise.

Zobacz także: Wiktoria ujawniła całą prawdę! To dlatego nie utrzymuje kontaktu z uczestnikami Hotelu Paradise!

Niedługo po tym, jak w sieci pojawił się wywiad i nagranie, Wiktoria podzieliła się ze swoimi fanami jeszcze jedną nowiną. Jak się okazuje, znalazła swoją drugą połówkę, a filmiki, które opublikowała na swoim Instagramie nie pozostawiają złudzeń, że nie jest już singielką.

Chłopak Wiktorii z Hotelu Paradise

Wszystko wskazuje na to, że w ostatnim czasie w życiu Wiktorii wiele się zmieniło. Na swoim profilu na Instagramie była uczestniczka Hotelu Paradise pokazała nagranie, na którym widzimy ją wraz z tajemniczym mężczyzną.

Wiktoria Gąsior z chłopakiem.
Wiktoria Gąsior z chłopakiem.

Kim jest partner Wiktorii Gąsior? Póki co dziewczyna nie ujawniła tego swoim obserwatorom. Niemniej jednak nagrania, które coraz częściej pojawiają się na jej profilu nie pozostawiają złudzeń, że w jej życiu pojawił się mężczyzna. Choć jeszcze do niedawna podkreślała, że do pełni szczęścia brakuje jej miłości, to jak teraz widzimy jest w końcu zakochana.

Ukochany Wiktorii Gąsior.
Tak wygląda ukochany Wiktorii z Hotelu Paradisel,

Nie pozostaje nam nic innego, jak życzyć tej dwójce dużo szczęścia!

Źródło: Instagram Wiktorii Gąsior

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej