„Hotel Paradise 5”: Co łączy Marikę i Grzegorza? Była uczestniczka reality-show wszystko zdradziła

1 lipca 2022
Przez: : W.M.

O tym, że Marika i Grzegorz spotykają się po Hotel Paradise, wielu fanów programu mówi od dawna. Czy byli uczestnicy reality-show show naprawdę są parą? Zobaczcie, co w jednym z ostatnich wywiadów zdradziła Marika.

View this post on Instagram

A post shared by Marika Mery Worach (@m.m.worach)

Pary z Hotel Paradise

Na początku czerwca tego roku zakończyła się emisja 5. sezonu Hotel Paradise. Po kilku tygodniach widzowie, którzy śledzili odcinki reality-show, w końcu poznali zwycięską parę. Do finału doszli ostatecznie Wiktoria i Sevag oraz Laura i Grzegorz, a o tym, kto wygrał, decydowali uczestnicy, którzy już wcześniej zakończyli swoją przygodę z programem. Więcej głosów otrzymali Wiktoria i Sevag i to do nich trafili nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Chociaż materiał do 5. edycji Hotel Paradise nagrywany był kilka miesięcy wcześniej, sami uczestnicy aż do zakończenia emisji odcinków w telewizji, nie mogli zdradzać, jak potoczyły się ich losy. Dopiero po finale Hotel Paradise okazało się, jakie relacje łączą uczestników rajskiego hotelu. Zarówno Eliza i Jay, jak i Oliwia i Kuba potwierdzili, że nadal są razem. Sporym zaskoczeniem dla niektórych widzów był fakt, że parą po programie zostali także Laura i Kasper, których w Hotelu Paradise łączyła wyłącznie przyjaźń.

Marika i Grzegorz są razem?

Od pewnego czasu widzowie, którzy bacznie śledzili odcinki Hotel Paradise, zastanawia także relacja po programie Mariki i Grzegorza. Uczestnicy już w rajskim hotelu bardzo dobrze się dogadywali, a przez chwilę tworzyli nawet parę.

Zobacz także: Ata i Pikej są parą? Zwyciężczyni Hotel Paradise komentuje, co ich łączy [Tylko u nas].

W ostatnim czasie byli mieszkańcy rajskiego hotelu spędzają ze sobą wyjątkowo dużo czasu, czym chętnie chwalą się w mediach społecznościowych. Między innymi to sprawiało, że obserwatorzy zaczęli podejrzewać, że Marika i Grzegorz także są parą po programie.

Marika i Grzegorz Hotel Paradise
Marika i Grzegorz z Hotel Paradise są parą?

Uczestnicy od dłuższego czasu podsycają atmosferę wokół swojej relacji i nie zdradzają wprost, co ich łączy. Nie inaczej było także podczas ostatniego wywiadu Mariki dla portalu Co Za tydzień. 23-latka wyznała, że już niedługo za pośrednictwem swoich profilów w mediach społecznościowych zdradzą, co tak naprawdę ich łączy.

„Myślę, że niedługo na Instagramie pokażemy nieco więcej co nas łączy. Póki co to słodka tajemnica obserwujcie bacznie, bo w każdym stories jest nutka podpowiedzi” – powiedziała

Myślicie, że Marika i Grzegorz faktycznie mogą być parą, czy po programie nadal łączy ich jedynie przyjaźni?

źródło: cozatydzien.pl/Instagram Marika Worach

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej