“Hotel Paradise 5”: Anita ma immunitet? Wiktoria odpadnie na Rajskim Rozdaniu?

27 kwietnia 2022
Przez: : M.S.

Przed uczestnikami kolejne Rajskie Rozdanie, na którym odpadnie jedna z dziewczyn. Czy Anita dostała szansę od raju w postaci immunitetu, przez co zagrożona może się czuć Wiktoria? Która z uczestniczek odpadnie na Rajskim Rozdaniu?

Powrót Kaspra do Hotelu Paradise

Na poprzednim Rajskim Rozdaniu z programem pożegnały się dwie osoby- Dominika oraz Sevag. Jednak nie tylko oni opuścili w ostatnim czasie hotel. Decyzją mieszkańców z reality- show odpadł także Michał, na którego miejsce wszedł Kasper tworząc parę z nową uczestniczką Anitą.

Po odejściu Dominiki relacja Kuby i Oliwii nabrała tempa i jak już wspominaliśmy pomiędzy parą doszło do zbliżenia. Oliwka zwierzyła się swoim przyjaciółkom, że przespała się ze swoim partnerem, co spotkało się z konsternacją Wiktorii i Elizy. Chociaż dziewczyny obiecały, że nie zdradzą sekretu Oliwii, gdy tylko nadarzyła się okazją, Eliza wygadała sekret koleżanki Jayowi, a na następny dzień zasugerowała Mery i Konradowi, że Oliwia i Kuba poszli na całość.

Nic więc dziwnego, że temat relacji Kuby i Oliwi stał się numerem jeden podczas Pandory. Uczestnicy dopytywali, czy Kuba zapomniał już o Dominice i ciekawi byli, jakby zareagował, gdyby jego była partnerka wróciła do hotelu.

Czy Anita ma immunitet?

Ponadto mieszkańcy dopytywali Kaspra i Wiktorię, czy chcieliby ponownie stworzyć parę. Zarówno Wiki, jak i Kasper ochoczo przyznali, że biorą pod uwagę taką sytuację. Jednakże aktualnie partnerką Kaspra jest Anita, która wyznała, że nadal chciałaby nią być.

Zobacz także: Wiki i Kasper będą parą?

Warto wspomnieć, że nowa uczestniczka otrzymała Szansę od Raju, którą być może immunitet. Czy Anita otrzyma ten przywilej i wybierze Kaspra? Wtedy z pewnością zagrożona byłaby Wiki. O tym przekonany się w kolejnym odcinku!

Kto Waszym zdaniem odpadnie na Rajskim Rozdaniu?

Źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej