„Hotel Paradise 5”: Eliza już wkrótce odpadnie z programu?

1 kwietnia 2022
Przez: : W.M.

Ostatnie odcinki Hotel Paradise dostarczyły wiele emocji fanom programu. Eliza po raz kolejny podpadła uczestniczkom, które już szykują zemstę, aby wyrzucić ją z programu. Słowa Jay’a mogą wiele zasugerować fanom programu. Eliza już wkrótce odpadnie z Hotelu Paradise?

Ostatni dni w Hotelu Paradise

Atmosfera w rajskim hotelu robi się coraz bardziej gorąca. Niedawno do mieszkańców dołączyła nowa uczestniczka Dominika. Wejście dziewczyny nie przeszło bez echa. Atrakcyjna 24-latka od razu zaznaczyła, że najbardziej w programie podoba jej się Kuba i to jego wybierze podczas najbliższego rajskiego rozdania. Chociaż chłopak wyraźnie powiedział Dominice, że chciałby kontynuować relację z Oliwią, sprawę skomplikować może zawartość szkatułki, w której posiadaniu jest nowa uczestniczka. Jeśli Dominika będzie mieć immunitet, może sporo namieszać w Hotelu Paradise.

Podczas jednej z konkurencji, w której zwycięzcami zostali Klaudia i Kubą, konsekwencją było wskazanie dwóch osób, które ich zdaniem najgorzej odnajdują się w rajskim hotelu. Nie wiedząc, co czeka wskazane przez nich osoby, Klaudia i Kuba wybrali Elizę i Michała. Okazało się jednak, że uczestnicy ci otrzymali możliwość video rozmowy ze swoją rodziną.

Wskazanie uczestników źle odbiło się na Klaudii, która bała się zemsty ze strony Elizy. Wkrótce uczestników czekała emocjonująca gra. Mieszkańcy hotelu mieli za zadanie wskazywać osoby, do których opis ich zdaniem najbardziej pasuje. Karolina miała wybrać osobę, która w jej opinii zdradziłaby przyjaciela. Partnerka Kaspra podeszła do swojej przyjaciółki, co bardzo zszokowało Klaudię. Dziewczyny szybko wyjaśniły sobie, że to Eliza powiedziała Karolinie, że Klaudia miała jej powiedzieć, że wcale jej nie ufa. Chociaż sytuacja wydawała się opanowana, odpowiedź na nurtujące pytanie, jaka jest prawda, przynieść ma Rajska Wyrocznia.

Eliza odpadnie z programu?

Pogodzone Karolina i Klaudia w rozmowie stwierdziły, że z hotelu warto pozbyć się Elizy, która izoluje się od grupy i wprowadza sporo zamieszania.

Czy plan eliminacji 19-latki z hotelu okaże się skuteczny i już niedługo Eliza będzie musiała opuścić Hotel Paradise?

Ostatni wpis Jaya na jego Instagramie może sugerować, że Eliza faktycznie jest zagrożona.

Kiedy Eliza odpadnie z Hotel Paradise?
Eliza odpadnie z programu Hotel Paradise?

źródło: Instagram HP/Instagram Jay Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej