„Hotel Paradise 5”: Karolina i Kasper jednak są razem po programie?

17 maja 2022
Przez: : W.M.

Niedawno do Hotelu Paradise powróciła Karolina. Chociaż uczestniczka liczyła na to, że jej relacja z Kasprem się odrodzi, tak się nie stało. Jak układają się relacje uczestników po udziale w reality-show? Czy Karolina i Kasper są razem po programie?

Kasper i Karolina z Hotelu Paradise 5
Karolina i Kasper w programie Hotel Paradise

Co działo się w Hotelu Paradise?

W Hotelu Paradise dzieje się naprawdę sporo. Po niespodziewanym powrocie Dominiki, Kuba miał chwile zawahania, ale wszystko wskazuje na to, że zdecydowanie bardziej ciągnie go w stronę Oliwii.

Niedawno do programu powróciły także Wiktoria i Karolina. W poprzednim odcinku Hotel Paradise panowie musieli zdecydować, czy chcą dać Karolinie i Wiktorii serduszko oznaczające, że mają u nich szanse. Chociaż Kasper nie przekreślił wówczas żadnej z dziewczyn, swoje serce Wiki przekazał także Grzesiek i dziewczyna postanowiła z nim stworzyć parę, a partnerem Karoliny ponownie został Kasper. Nic jednak to nie zmieniło, gdyż uczestnik był poirytowany zachowaniem swojej partnerki i dawał jej wyraźne sygnały, że mimo iż cieszy się z jej powrotu, nie chce tworzyć z nią żadnej relacji.

Karolina i Kasper po programie

Finał 5. edycji Hotel Paradise zbliża się wielkimi krokami. Już niedługo dowiemy się, które pary znalazły się w finale i do kogo trafi główna nagroda w wysokości 100 tys. złotych.

Zobacz także: Kiedy finałowy odcinek 5 edycji Hotel Paradise?

W ostatnich odcinkach Hotelu Paradise sporo zmieniło się w relacji Karoliny i Kaspra. Mieszkańcy hotelu przed niespodziewanym odejściem z programu Karoliny bardzo dobrze się dogadywali i mocno do siebie zbliżyli. Wszystko zmieniło się jednak po powrocie 22-latki do hotelu.

Jaki kontakt po programie Hotel Paradise mają Karolina i Kasper? Sami uczestnicy nie mogą zdradzać, jak potoczyły się ich relacje po programie, jednak wszystko wskazuje na to, że programowi partnerzy dogadują się całkiem dobrze. Zarówno Karolina, jak i Kasper często publikują na swoich profilach w mediach społecznościowych wspólne zdjęcia i relacje, co może świadczyć o tym, że wciąż się przyjaźnią.

Czy łączy ich coś więcej? Tego dowiemy się dopiero po zakończeniu emisji programu Hotel Paradise.

źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej