Kiedy finał “Hotel Paradise 5”? Ta data zbliża się wielkimi krokami…

24 kwietnia 2022
Przez: : J.J

Aktualnie na naszych ekranach emitowana jest piąta już edycja programu Hotel Paradise, który szybko zyskał sympatię widzów. Kiedy wielki finał, w którym poznamy kolejną parę, która przejdzie po Ścieżce Lojalności wybierając miłość albo pokaźną sumę pieniędzy? Przekonajcie się!

Zasady panujące w Hotelu Paradise

Hotel Paradise to program, który doczekał się już pięciu sezonów. W każdym z nich poznajemy grupę singli, która wyrusza w dalekie i egzotyczne miejsce w poszukiwanie miłości, bądź wygrania pokaźnej sumy pieniędzy. W tym programie zasady są jasne – single wracają do domu. Każdego tygodnia odbywa się Rajskie Rozdanie, na którym uczestnicy łączą się w pary. Ta osoba, która zostanie sama, musi pożegnać się z programem. W tej grzej jednak wszystkie chwyty są dozwolone – uczestnicy, którzy nie znajdą wymarzonej drugiej połówki mogą założyć sojusz i wybierając się na każdym Rajskim Rozdaniu dojść do finału.

Na Ścieżce Lojalności wszystko zostanie wyjaśnione – uczestnicy stojąc na przeciwko siebie powoli zmierzają do pola oznaczonego kwotą 100 tysięcy złotych. Ta osoba, która rzuci Złotą Kulę szybciej zabiera wszystkie pieniądze dla siebie. Natomiast jeśli para dojdzie do ostatniego pola i nikt nie rzuci Złotą Kulą, dzielą się sprawiedliwe wygraną po połowie.

Pierwszą edycję wygrali Marietta i Chris. Para doszła do ostatniego pola nie rozbijając kuli. Tym samym podzieliła się wygraną. Tak samo było w przypadku Aty i Artura z drugiej edycji. Trzeci sezon Hotelu Paradise przyniósł zaskoczenie. Basia i Krystian stanęli na Ścieżce Lojalności. Pomimo tego, że wówczas łączyła ich silna relacja Krystian zdecydował się rzucić Złotą Kulą na polu 100 tysięcy. Zachował się jednak bardzo honorowo dzieląc całą wygraną na wszystkich 4 finalistów. Czwarta edycja również wzbudziła u widzów niemałe emocje. Do wielkiego finału doszła Sara i Michał. Złota Kula została rozbita przez Sarę na polu 90 tysięcy złotych. Pierwsze dwie edycje odbyły się na Bali, kolejne dwie na Zanzibarze. Piąta natomiast została zorganizowana w egzotycznej Panamie.

Zobacz także: Relację z finału Hotelu Paradise 4

Kiedy finał Hotel Paradise 5?

Obecnie emitowana jest piąta już edycja, w której widzowie nie mogą narzekać na nudę. Każdego dnia uczestnicy nie mogą być pewni swojego miejsca w Hotelu Paradise. Z programem pożegnało się już wielu uczestników. Niektórzy z nich mogli jednak liczyć na powrót do rajskiego hotelu, czym wywołali spore zamieszanie wśród obecnych uczestników.

Zobacz także: Wszystko na temat Hotelu Paradise 5

Kiedy odbędzie się wielki finał Hotelu Paradise 5 i kto w nim wystąpi? Te informacje na chwilę obecną pozostają wielką niewiadomą. Niemniej jednak jedno jest pewne – zbliżamy się do wielkiego finału wielkimi krokami… Co więcej, jeden z uczestników na swoim profilu w mediach społecznościowych zdradził, że ostatni odcinek widzowie zobaczą na początku czerwca 2022 roku.

Prowadząca Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi

Źródło: Instagram Hotelu Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej