“Hotel Paradise 5”: Karolina wróci do programu? Widzowie nie mają złudzeń…

7 kwietnia 2022
Przez: : M.J

Niespodziewane odejście Karoliny z Hotelu Paradise wzbudziło w widzach ogromne emocje. Wielu fanów reality-show nie ukrywa, że panamski hotel bez dziewczyny nie będzie już taki sam. W komentarzach nie brakuje również wpisów, w których internauci są pewni, że Karolina wróci jeszcze do programu. Czy mają rację?

Hotel Paradise 5

W Hotelu Paradise niczego nie można być pewnym, a każdy nowy dzień dla uczestników może być tym ostatnim. Tak też było i tym razem. Przypomnijmy, że to dziewczyny stanęły do rywalizacji, a ta, która ostatnia wykonała zadanie musiała pogodzić się z tym, że jej partner pójdzie na randkę z nową uczestniczką-Nikolą.

Jak już wiemy, najgorzej z konkurencją poradziła sobie Karolina i tym samym to Kasper, jako pierwszy poznał nową uczestniczkę na randce we dwoje. Niemniej jednak na pewno nie spodziewał się wiadomości, która podczas randki trafiła w jego ręce.

“Kasper, jak wiesz nic w hotelu nie dzieje się bez przyczyny. Dziś wielokrotnie Klaudia mówiła, że to wyjątkowo ważna randka. Nikola nie jest nową singielką. W tym tygodniu w hotelu jest pięć dziewczyn i tak pozostaje. Twoją nową partnerką jest Nikola, tym samym Karolina jeszcze dziś opuści Hotel Paradise”-brzmiała wiadomość do Kaspra.

Nie da się ukryć, że pożegnanie Karoliny z Kasprem, których zaczęło łączyć coś więcej, było niezwykle wzruszające. Widzowie nie ukrywają, że Karolina dużo wnosiła swoją obecnością do Hotelu Paradise. Fani reality-show mają również niedosyt, ponieważ związek Kaspra i Karo zmierzał w kierunku poważniejszej relacji.

Karolina odpadła, ale wróci do Hotelu Paradise?

Wierni widzowie programu doskonale pamiętają powroty w poprzednich edycjach Hotelu Paradise. Pod postem, w którym internauci dowiedzieli się o odejściu Karoliny nie brakuje wpisów, w których fani programu są pewni, że dziewczyna ponownie pojawi się w panamskim hotelu.

Hotel Paradise 5.
Karolina wróci do Hotelu Paradise?

Zobacz także: Kto wygra piątą edycję Hotelu Paradise? Zobaczcie, co zdradziła nam Basia!

“Szok! Jak Karolina nie wróci, to nie będzie miało to sensu!”

“Dajcie znać jak Karolina wróci. Do tego momentu nie oglądam”

“Jeśli przynajmniej w tym programie Karolina powróci, to będę to znowu oglądała z chęcią i czekała na odcinki”

“Czekam na nią z niecierpliwością”– piszą widzowie.

Nie da się ukryć, że takie zwroty akcji w programie jeszcze bardziej powodują, że widzowie oczekują kolejnych odcinków. Czy Karolina faktycznie dostanie kolejną szansę od produkcji i wróci, aby kontynuować relację z Kasprem?

Jak myślicie?

Źródło: Instagram Hotel Paradise

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej