„Hotel Paradise 5”: Kiedy nowa edycja trafi na ekrany? Poznajcie datę emisji pierwszego odcinka!

21 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Na ten dzień czekają wszyscy fani kontrowersyjnego reality-show stacji TVN7. Już wiadomo, kiedy nowy sezon Hotel Paradise 5 pojawi się w telewizji. Poznajcie szczegóły.

Zasady Hotelu Paradise

Hotel Paradise to program telewizyjny typu reality show, który od pierwszej edycji prowadzony jest niezmiennie przez Klaudię El Dursi. Pierwszy odcinek premierowej edycji wyemitowany został pod koniec lutego 2020. Program doczekał się już czterech zakończonych sezonów, a już wkrótce na ekranach pojawi najnowsza piąta edycja.

Zasady programu Hotel Paradise są proste. Do reality-show Hotel Paradise zgłaszają się single i singielki, gotowi na przeżycie ogromnej przygody oraz odnalezienie swojej drugiej połówki.

Mieszkańcy Hotelu Paradise mieszkają w hotelu z dala od cywilizacji, telefonów i kontaktu z bliskimi. Uczestnicy mają tylko kilka dni, aby znaleźć sobie partnera i podczas Rajskiego Rozdania nie zostać bez pary. Osoba, która podczas eliminacji nie zostanie wybrana, musi pożegnać się z programem, w którym do wygrania w finale jest aż 100 tys. złotych.

Hotel Paradise 5 kiedy w tv?

Reality-show Hotel Paradise doczekało się już czterech polskich edycji. Dwa pierwsze sezony kręcone były na Bali, natomiast trzeci oraz czwarty w hotelu na Zanzibarze. Jak wiadomo, najnowsza edycja odbędzie się w zupełnie nowym miejscu, w mediach zaczęły pojawiać się informacje, że tym razem będzie to Ameryka Środkowa.

Zobacz także: Gdzie odbędzie się najnowszy sezon Hotel Paradise?

Cała ekipa Hotel Paradise razem z prowadzącą Klaudia El Dursi są już na miejscu, gdzie rozpoczęły się nagrania do nowego sezonu.

Kiedy 5. edycja Hotel Paradise pojawi się w telewizji? Pan Lektor, który swoją drogą jest także reżyserem reality-show, zdradził, że nowy sezon trafi na ekrany już za na przełomie lutego i marca.

„koniec lutego/początek marca” – napisał na swoim profilu Pan Lektor

Kiedy nowy sezon Hotel Paradise
Hotel Paradise 5 w TV

Następnie portal Wirtualnemedia.pl dotarł do informacji, iż pierwszy odcinek 5. sezonu Hotelu Paradise zostanie wyemitowany 21 lutego 2022 roku. Reality-show będzie emitowane od poniedziałku do czwartku o 20.35.

Nie możecie się doczekać nowego sezonu?

źródło: Instagram Pana Lektora/Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej