“Hotel Paradise 5”: Wiemy, gdzie odbędzie się kolejna edycja randkowego reality-show!

31 grudnia 2021
Przez: : M.S.

Niebawem cała ekipa produkcji Hotelu Paradise wyleci z Polski, do miejsca w którym odbędą się kolejne edycje programu. Wiemy, w którym kraju nagrywana będzie 5. edycja Hotelu Paradise! Domyślacie się?

Poprzednie edycja Hotelu Paradise

Hotel Paradise to randkowego reality-show, które emitowane jest w Polsce od 2020 roku. Dwie pierwsze edycje programu nagrywane były na Bali. Uczestnicy zamieszkali w hotelu na rajskiej wyspie, gdzie spędzili prawie dwa miesiące. W pierwszej edycji zwycięzcami okazali się Marietta i Chris, natomiast drugi sezon wygrała Ata Postek i Artur Sargsyan.

Kolejne dwie edycji Hotelu Paradise przeniosły się na Zanzibar. Uczestnicy 3. i 4. sezonu randkowego show zamieszkali na afrykańskiej wyspie, by tam przeżyć swoją przygodę życia. Zwycięzcami 3. edycji zostali Basia Pędlowska i Krystian Ferretti, natomiast w ostatnim sezonie Hotelu Paradise na ścieżce lojalności stanęli Michał Adamczak i Sara Jezuit.

Kiedy i gdzie 5. edycja Hotelu Paradise?

Fani programu z niecierpliwością czekają na kolejne edycje swojego ulubionego reality-show. Jak już zapowiedziała produkcja, pewne są nagrania 5. i 6. sezonu Hotelu Paradise. Pan Lektor zdradził jakiś czas temu, że nowe edycje nagrywane będą również w egzotycznym miejscu, jednak do tej pory tajemnicą było, gdzie dokładnie zamieszkają uczestnicy kolejnych odsłon programu.

„Nowa edycja będzie się na pewno różniła tym, że będzie toczyła się w zupełnie innym miejscu na świecie(…). Na pewno odległość od Polski do Hotelu Paradise będzie mierzona w wielu, wielu tysiącach kilometrów. Mamy zupełnie nowych uczestników. Co ciekawe, zgłaszają się teraz do nas uczestnicy troszeczkę niesieni wrażeniami po tej ostatniej edycji. Zgłaszają się do nas uczestnicy, którzy deklarują generalnie miłość, przyjaźń, zen i umiejętność rozwiązywania konfliktowych sytuacji. To jest dosyć zabawne. Ale ok, może to będzie taka sielska edycja, zobaczymy. Zresztą, tego bym sobie życzył”  – zdradził Pan Lektor.

Kiedy 5. edycja Hotelu Paradise?
Hotel Paradise 4

Już niebawem cała ekipa wyruszy do egzotycznego kraju nagrywać 5. edycję Hotelu Paradise. Do ich wylotu pozostało już niewiele czasu, jednak nie zdradzono, w które miejsce się wybierają. Jak donosi nasz informator, kolejne dwie edycje Hotelu Paradise odbędą się w Ameryce Środkowej. Co więcej, najprawdopodobniej będzie to … Panama!

“Jak donosi osoba związana z produkcją Hotelu Paradise, 5. edycja będzie nagrywana w Panamie” – zdradza nasz informator

Zobacz także: Kto zaśpiewa piosenkę do czołówki 5. edycji?

Emisja Hotelu Paradise 5 planowana jest na przełomie lutego i marca.

Myślicie, ze szykuje się wyjątkowa edycja? Nie możecie się doczekać?

Źródło: Instagram Hotelu Paradise/ Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej