„Hotel Paradise 5”: Klaudia El Dursi pokazała, gdzie odbędzie się nowa edycja. Co za widoki!

6 stycznia 2022
Przez: : W.M.

Już niedługo rozpocznie się najnowsza edycja reality-show Hotel Paradise 5. sezon popularnego reality-show tym razem zorganizowany zostanie w zupełnie nowym miejscu, które na razie trzymane jest w wielkiej tajemnicy. Prowadząca Klaudia El Dursi pochwaliła się pierwszymi relacjami z egzotycznego miejsca, gdzie nagrywany będzie Hotel Paradise 5.

Hotel Paradise

Programy typu reaity-show od kilku lat przeżywają w polskiej telewizji prawdziwe odrodzenie. Stacje prześcigają się w coraz to nowszych propozycjach programów, które przyciągać mają przed ekrany wielu zaciekawionych widzów.

Bez wątpienia jednym z najbardziej popularnych a do tego nieco kontrowersyjnych programów należy oczywiście Hotel Paradise. Uczestnicy reality-show, którzy chcą wziąć udział w programie, zgadzają się zamieszkać w hotelu na drugim krańcu świata. Mieszkańcy Hotelu Paradise mają tylko kilka dni, aby znaleźć dla siebie partnera. Osoba, która podczas eliminacji zostanie bez pary, będzie musiała opuścić program i pożegnać się z szansą na zwycięstwo, a jest o co walczyć. Nagroda na zwycięskiej pary jest 100 tys. złotych. O tym, czy kwota ta zostanie podzielona po połowie, decyduje lojalność pary. W ostatnim sezonie po raz pierwszy w historii wszystkich edycji Sara Jezuit podczas przejścia ścieżką lojalność rozbiła kule, zgarniając dla siebie aż 90 tys. złotych.

5 sezon Hotel Paradise

Dotychczas widzowie oglądać mogli już cztery polskie edycje Hotelu Paradise. Dwa pierwsze sezony uczestnicy reality-show spędzili na Bali, natomiast trzecią oraz zakończona kilka tygodni temu ostatnią edycję mieszkali w hotelu na Zanzibarze.

Chociaż dotychczas produkcja oficjalnie nie zdradziła, gdzie odbędzie się 5. sezon Hotel Paradise i informacja ta trzymana jest jeszcze w wielkiej tajemnicy, coraz głośniej mówi się o tym, że tym razem uczestnicy Hotelu Paradise zamieszają w hotelu położonym w Ameryce Środkowej.

Zobacz także: Gdzie odbędzie się najnowsza sezonu Hotel Paradise?

Prowadzącą Hotel Paradise niezmiennie zostaje Klaudia El Dursi, która już doleciała na miejsce, gdzie wkrótce rozpoczną się nagrania. Modelka podzieliła się ze swoimi obserwatorami pierwszymi relacjami z egzotycznego miejsca. Jedno jest pewne. Uczestnicy Hotelu Paradise 5 nie będą mogli narzekać na brak pięknych widoków oraz słonecznej pogody.

Gdzie będzie Hotel Paradise 5?
Hotel Paradise 5 plaża
Klaudia El Dursi
Klaudia El Dursi pokazała, gdzie odbędzie się nowa edycja Hotel Paradise

źródło: Instagram HP/Instagram Klaudii El Dursi

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej