„Hotel Paradise 5”: Kogo wytypują Laura i Grzegorz? Kto odpadnie na ostatnim Rajskim Rozdaniu?

26 maja 2022
Przez: : W.M.

W najnowszym odcinku Hotel Paradise 5 przed uczestnikami ostatnie Rajskie Rozdanie. Zanim jednak uczestnicy stawać będą za swoimi plecami, Laura i Grzegorz wytypują osobę, która ich decyzją odpadnie z programu. Co wydarzy się w kolejnym odcinku Hotel Paradise? Szykują się niesamowite emocje.

Poprzedni odcinek Hotel Paradise

Finał Hotel Paradise 5 coraz bliżej. Już za kilka dni poznamy pary, które będą miały szanse wygrać główną nagrodę w wysokości 100 tys. złotych.

W ostatnim odcinku emocje wśród uczestników wzięły górę. Mieszkańcy wzięli udział w Puszce Pandory, zadając sobie wyjątkowo ciężkie pytania. Sporo zamieszania wywołało także zachowanie Laury, Wiktorii, Sevaga i Kaspra, którzy pod wpływem dobrej zabawy, dali się ponieść emocjom w basenie.

Grzegorz, widząc, jak Laura po kolei całuje się z uczestnikami w basenie, nie ukrywał swojego rozczarowania. Z pełną świadomością przyznał, że nie widzi szansy na budowanie trwalłej reakcji po programie. Następnego dnia Laura przeprosiła partnera i wyjaśniła, że pocałunki nie miały dla niej żadnego znaczenia. Mimo iż mężczyzna przyjął przeprosiny Laury, wciąż miał mały mętlik w głowie.

Impreza w basenie Hotel Paradise
Zabawa w basenie uczestników Hotel Paradise 5

Na mieszkańców rajskiego hotelu czekała także nowa konkurencja. Test był niezwykle istotny, gdyż miał ukazać płynność komunikacji pomiędzy parami. Ostatecznie najlepiej z zadaniem porazili sobie Laura i Grzegorz. Szybko okazało się, jaka “nagroda” czeka na zwycięzców.

Kto odpadnie na ostatnim Rajskim Rozdaniu?

Laura i Grzegorz wygrywając zadanie, dowiedzieli się, że muszą zdecydować, która dziewczyna opuści Hotel Paradise. Para miała przeprowadzić rozmowy z wszystkimi uczestnikami, jednak nie mogła zdradzić, co postanowi. Swój wybór mieli przedstawić dopiero na Rajskim Rozdaniu.

Zobacz także: Laura i Kasper są razem po Hotelu Paradise?

Jaką decyzję podejmą Laura i Grzegorz oraz kto odpadnie na ostatnim Rajskim Rozdanie? Przekonamy się już wieczorem. Najbliższy odcinek Hotel Paradise 5 zapowiada się wyjątkowo interesująco.

źródło: Instagram HP

Udostępnij Facebook instagram

Zostaw komentarz

Kliknij by zamknąć i wrócić do strony głównej